Wypełnianie druków PIT 37 – Rozlicz roczne zeznania

Przekaż swój 1% na Mazurskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000196689

  • Adres: UL. BUDOWLANA 5, 11-400 KĘTRZYN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent odpisu podatku, które oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji olbrzymia pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często są małe kwoty, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja zadań doniosłych dla wielu osób. Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok również i TY posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a darmowy program PIT Format 2019 usprawni podarować Twój 1 procent. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko szybkie i pewne wypełnienie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Zeznanie roczne PIT 37 2019, jak wypełnić deklarację PIT 36 2019, wyliczenia formularza PIT 36LS, obliczenia formularza PIT DS 2020. Sporządzanie PIT 28, rozliczanie PIT 36L. Rozliczenie formularza PIT 28A, rozlicz roczne zeznanie 2020. Rozliczenie roczne - załącznik PIT B, rozliczenia druków PIT M 2020. Rozliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT 38 2020, rozliczanie druku PIT 38, rozliczenie deklaracji PIT 36S, rozliczenia roczne deklaracji PIT Z.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !