Wyliczenie zeznania podatkowego rocznego PIT 2019 – Rozlicz PIT 28

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000320083

  • Adres: UL. KASZTANOWA 3, 55-330 BRZEZINA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych pitów za 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia celem wykonania ich zadań statutowych. Powinno się przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, jakie przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich niemałe wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji znaczących dla nas spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 usprawni podarować jeden procent.
Wyliczenia deklaracji PIT 36LS 2019, obliczanie zeznań rocznych PIT 28. Sporządzanie formularza, pobierz program do wypełniania pit 2020. Rozliczenie roczne zeznania 2020, rozliczanie PIT. Rozliczenia roczne druku PIT BR, rozliczanie zeznania rocznego PIT 37 2019, rozliczenia deklaracji PIT 36. Rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 38 2020, rozliczanie deklaracji PIT 28B 2019, rozliczenia zeznań rocznych podatkowych PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !