Oblicz formularz PIT O 2019 – Rozliczenia deklaracji PIT ZG 2020

Przekaż swój 1% na Fundacja Puls-Med Blisko Ciebie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000467834

  • Adres: UL. GRUNWALDZKA 66, 44-210 RYBNIK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często są nieduże kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja decydujących obowiązków organizacji. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, Ty także posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a znakomity program PIT Format 2020 usprawni podarować jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to również sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność. Powinno się pamiętać o tym, że 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej zasadnicze wsparcie.
Składanie formularza PIT B 2019, wypełnij zeznania roczne PIT 36L. Rozliczenie druków PIT 36 2019, jak obliczyć zeznania roczne PIT, wypełnienie rocznego zeznania podatkowego PIT 39. Rozliczanie deklaracji PIT BR 2019, jak złożyć formularz PIT OP, rozliczenie formularza PIT O 2019, formularz PIT DS. Darmowy sprawdzony program do wypełnienia pit-ów, jak obliczyć zeznania podatkowe roczne PIT 38, złożenie druków PIT 38 2019. Pobierz program do sporządzania pit-ów.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !