Wypełnianie formularza PIT D – Obliczenie formularzy PIT B 2019

Przekaż swój 1% na Fundacja Semper Fidelis na Rzecz Archidiecezji Lwowskiej

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000317024

  • Adres: UL. CETNARSKIEGO 33, 37-100 ŁAŃCUT
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przekaż część należnego podatku dochodowego, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji nieobojętnych nam spraw. Wypełniając komplet formularzy podatkowe i załączników za ubiegły rok i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2020 ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP na ich dobroczynną działalność. Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent odpisu podatku, które odprowadzamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji znacząca pomoc.
Wypełnienie zeznania podatkowego 2020, oblicz deklaracje PIT ZG 2019, sporządzenie rocznego zeznania podatkowego PIT 36L, prosty program do rozliczenia pit. Rozliczenie formularzy PIT BR 2019, rozliczenia roczne PIT 28B 2019, rozliczenia druków PIT B. Rozliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT 28, rozliczanie druku PIT 36 2020. Rozliczenia roczne - załącznik PIT M 2020, rozliczenie druków PIT ZG 2020, rozliczanie zeznania PIT 28 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !