Jak sporządzić druki PIT B – Obliczanie PIT 36S 2020

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo Bliżej Siebie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000254282

  • Adres: UL. NICIARNIANA 2 A, 92-208 ŁÓDŹ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, które odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znaczne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji istotnych dla nas problemów. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, również i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a darmowy program PIT Format 2019 umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale w dodatku sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego dla ich podopiecznych.
Zeznania roczne PIT 28 2020, jak wyliczyć zeznanie roczne podatkowe PIT 36L 2019. Wylicz zeznanie podatkowe roczne PIT 36L, obliczenie formularzy PIT DS 2019, sporządzanie formularza PIT ZG 2019. Roczne rozliczenia zeznań PIT 38, rozliczenie roczne zeznań PIT 39, rozlicz formularze PIT DS 2020. Rozliczenia roczne formularza PIT Z 2020, rozliczenia deklaracji PIT 28A, rozliczenia rocznego zeznania PIT. Rozliczanie deklaracji PIT BR 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !