Obliczanie formularza PIT 36LS 2019 – Deklaracje ZAP 3 2019

Przekaż swój 1% na Fundacja Rozwoju Matematyki Rekreacyjnej Sfinks

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000381236

  • Adres: UL. WŁODARZEWSKA 53/10, 02-384 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić 1%. Darmowy PIT 2020 Format to nie tylko proste i szybkie przygotowanie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to również sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia w celu na działalności charytatywnej. Byłoby wskazane przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, jakie przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji ogromne wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to z reguły jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie kwestii istotnych dla wszystkich.
Jak sporządzić deklaracje PIT D, sprawdzony program do rozliczania pitów 2019. Pobierz program do wypełniania pit-ów 2020, sporządzenie formularzy PIT 36S, pobierz wiarygodny program pity. Składanie załącznika NIP 7, roczne rozliczenie druków PIT O 2019, rozliczenie PIT DS 2020, rozlicz zeznania roczne podatkowe PIT 38 2020. Rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 36, rozliczenia formularzy PIT 36S. Rozliczanie formularza PIT 36L.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !