Formularz PIT DS – Sporządzanie formularzy PIT 2K – Deklaracje PIT 36LS

Przekaż swój 1% na Fundacja Poliklinika Korczakowska

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000419651

  • Adres: UL. KRUCZA 46/80, 00-509 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie zadań doniosłych dla wielu osób. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo i Ty posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 ułatwi odprowadzić Twój 1%. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych zeznań podatkowych pit 2020 oraz rozliczenie podatkowe, to również sposobność udzielenia wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną. Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znacząca pomoc.
Rozliczenia deklaracji PIT ZG 2020, obliczenia formularza PIT DS 2019. Rozliczenie druków PIT 36L 2020, jak wyliczyć zeznanie podatkowe PIT 38 2019, darmowy program do sporządzania pitów, bezpłatny prosty program do rozliczania pit 2020. Roczne rozliczenia druków PIT BR 2020, obliczenie rocznego zeznania podatkowego PIT 36, sporządzanie rocznego zeznania podatkowego PIT 36L, druk PIT 38. Bezpłatny dobry program do rozliczania pit 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !