Pobierz prosty program PIT format 2019 – Rozliczanie druku PIT D

Przekaż swój 1% na Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Tomaszowie Mazowieckim

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000214510

  • Adres: UL. ŚW. ANTONIEGO 55, 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podaruj część swojego podatku osobistego, to na ogół są małe kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji znaczących dla nas spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma sposobność udzielić wsparcia, a znakomity program PIT Format 2020 ułatwi odprowadzić jeden procent. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP w celu na działalności charytatywnej. Dobrze jest pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji znacząca pomoc.
Wyliczenia zeznania podatkowego PIT, obliczanie PIT 36S, sporządzanie zeznania podatkowego PIT 36L 2020. Roczne rozliczenia deklaracji 2020, sporządzanie deklaracji PIT WZ. Roczne rozliczenia formularza PIT 38 2020, rozliczenie roczne formularza PIT 28B, rozliczanie formularza PIT 38, rozliczenia roczne deklaracji PIT 28. Rozliczenia roczne druków PIT O 2019, rozliczanie zeznania rocznego PIT 36L, rozliczenia deklaracji PIT 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !