Wyliczenie formularzy PIT D 2019 – Rozliczenia formularzy PIT 36LS

Przekaż swój 1% na Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000208560

  • Adres: UL. MICKIEWICZA 17/3, 10-508 OLSZTYN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż 1 procent naszych podatków, jakie przeznaczamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich olbrzymia pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często są małe kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie zadań doniosłych dla wielu osób. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie przygotowanie deklaracji pit 2019 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego dla ich podopiecznych.
Wypełnienie deklaracji PIT MIT 2019, rozliczenie rocznych zeznań PIT, jak wypełnić deklaracje PIT 36LS 2019, złożenie druku PIT ZG 2020. Roczne rozliczenia zeznania, rozliczenie roczne zeznań podatkowych PIT 36L 2020, jak rozliczyć zeznanie roczne podatkowe 2020. Jak wypełnić druki PIT ZG 2019, bezpłatny prosty program do wypełnienia pitów, roczne rozliczenia druku PIT 2K 2020, rozliczenia zeznania rocznego PIT 37. Jak sporządzić roczne zeznanie PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !