Obliczenie zeznania podatkowego PIT 28 – Wylicz roczne zeznania

Przekaż swój 1% na Śląskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Płetwonurków

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000204986

  • Adres: UL. BRONIEWSKIEGO 12/37, 41-800 ZABRZE
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przekaż część należnego podatku dochodowego, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji ważnych dla nas zagadnień. Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego każdy płatnik podatku ma sposobność przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format umożliwi podarować Twój jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP na ich prospołeczną działalność. Dobrze jest przypomnieć sobie, że 1 procent należnego odpisu podatku, które oddajesz na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń niebagatelne wsparcie.
Sporządzanie zeznań PIT 37, roczne rozliczenia druków PIT 2K. Rozliczenie roczne deklaracji PIT M, rozliczanie druków PIT 28A. Rozliczenia zeznań podatkowych PIT 36L, rozliczanie formularzy PIT BR 2020. Rozliczenia roczne druków PIT 2K 2020, rozliczenia roczne formularza PIT, rozliczanie zeznań rocznych PIT 37. Rozliczenia druków PIT 2K 2019, rozliczenia formularza 2019, rozliczenia zeznania rocznego 2019, rozliczanie formularza PIT BR.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !