Wypełnij druk PIT B 2019 – Rozliczenia deklaracji PIT 37

Przekaż swój 1% na Malborskie Stowarzyszenie Chóru Lutnia

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000146275

  • Adres: PL. SŁOWIAŃSKI 18, 82-200 MALBORK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to na ogół są małe kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie znaczących dla nas spraw. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, również i TY posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia wspierając ich działalność pomocową. Powinno się pamiętać o tym, że jeden procent naszego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich zasadnicze wsparcie.
Jak sporządzić PIT WZ, oblicz zeznania roczne PIT 39, wyliczanie zeznania podatkowego. Wylicz zeznania roczne podatkowe PIT 39, sprawdzony program do rozliczenia pitów 2020, sporządź druki PIT 2K. Rozlicz deklarację PIT 28B 2019, dobry program pity, złożenie druku PIT 38 2020, obliczanie druków 2020. Jak wypełnić załącznik PIT ZG, rozliczenie roczne deklaracji PIT 37 2020, darmowy sprawdzony program do rozliczania pit 2019. Roczne rozliczenie formularza PIT D 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !