Roczne rozliczenie – PIT WZ – Rozliczenie roczne – Załączniki PIT 2K

Przekaż swój 1% na Klub Sportowy Paradyż

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000223225

  • Adres: WIELKA WOLA 14, 26-333 WIELKA WOLA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że 1 procent naszych podatków, jakie przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich olbrzymia pomoc. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to na ogół są nieduże kwoty, jednakże kiedy jest od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji nieobojętnych nam spraw. Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić Twój 1%. Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to na dodatek możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Rozliczenia formularzy PIT 28B 2020, jak rozliczyć roczne zeznania podatkowe 2020. Złożenie zeznania rocznego PIT, obliczenie druków PIT D, roczne zeznania podatkowe, oblicz deklarację PIT B. Rozliczenie formularza PIT B 2019, jak sporządzić deklaracje PIT ZG 2020, wypełnienie zeznania PIT 2020, rozliczanie formularza 2020. Jak sporządzić załącznik PIT 2K 2020, wylicz zeznania podatkowe roczne PIT 39 2019, wylicz zeznanie podatkowe roczne PIT 36L 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !