Jak złożyć załącznik PIT MIT – Jak wypełnić deklaracje PIT 2K 2020

Przekaż swój 1% na Fundacja Przyjaciół Zdrowia

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000222401

  • Adres: UL. WOJSKA POLSKIEGO 6, 62-500 KONIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Miej wpływ na to kto dostanie 1 %, to często jest to kilkuzłotowa kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas często przyczynia się do umożliwienia realizacji nieobojętnych nam spraw. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, również i TY masz sposobność udzielić wsparcia, a bezpłatny PIT 2019 Format ułatwi odprowadzić Twój 1 procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 oraz rozliczenia z fiskusem, to poza tym możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego w celu na działalności charytatywnej. Dobrze jest pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znacząca pomoc.
Bezpłatny łatwy program do pit-ów, wyliczenia zeznania podatkowego PIT 28, obliczenie zeznania podatkowego PIT 2020. Rozliczenie zeznań PIT 36, rozlicz formularze PIT BR, rozliczenia deklaracji PIT 39 2020. Rozliczenia druku PIT DS, rozlicz zeznanie roczne PIT 28 2019, rozliczenia roczne - załącznik PIT DS 2020. Rozliczanie formularza PIT BR 2020, rozliczenia roczne druku PIT M, rozliczanie zeznania podatkowego 2020, rozliczanie zeznań rocznych PIT 36L 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !