Złożenie rocznego zeznania podatkowego PIT 37 2019 – Rozliczenia PIT B

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000326055

  • Adres: NAPOLEONÓW 6/7, 97-360 NAPOLEONÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 oraz rozliczenia z fiskusem, to również sposobność udzielenia pomocy na rzecz danej OPP na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, jakie przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich istotna pomoc. Zdecyduj kto dostanie 1%, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji istotnych dla nas problemów. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku może udzielić wsparcia, a znakomity darmowy program ułatwi odprowadzić Twój jeden procent.
Wyliczenia zeznania podatkowego PIT 36, oblicz druki PIT ZG 2020, sporządzenie zeznania podatkowego rocznego 2019, pobierz dobry program do wypełniania pit 2020. Rozliczenie roczne - załączniki PIT ZG, rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT 36L 2019, rozliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 39. Rozliczanie formularza PIT 36LS 2020, rozliczenie druków PIT 39, rozliczanie rocznych zeznań PIT 37 2019. Rozliczenia roczne formularza PIT D 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !