Rozliczenie roczne PIT 38 2019 – Jak obliczyć druki PIT 36S

Przekaż swój 1% na Człuchowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000251578

  • Adres: UL. GLĘDOWO 3W, 77-300 GLĘDOWO
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, które odprowadzamy na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń znaczne wsparcie. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to często są drobne kwoty, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja nieobojętnych nam spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok także i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2019 usprawni podarować 1 procent. Program PIT 2018 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie deklaracji podatkowych pit 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego celem wykonania ich zadań statutowych.
Jak sporządzić roczne zeznanie podatkowe PIT 38, wylicz roczne zeznania podatkowe PIT 36L 2019, obliczenie druków PIT 36L. Sporządzenie deklaracji PIT Z, pobierz program do pit 2019. Sporządzanie formularza PIT DS 2019, roczne rozliczenia zeznań podatkowych PIT 2018. Rozliczenie roczne zeznań 2019, rozlicz formularze PIT ZG. Rozliczenie zeznania rocznego PIT 36, roczne rozliczenie formularzy PIT BR, rozliczenie roczne deklaracji PIT 36S 2018.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !