Wyliczenie zeznań 2019 – Jak złożyć formularz PIT 36L

Przekaż swój 1% na Jesteśmy Razem - Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000246550

  • Adres: UL. PIASTOWSKA 35/37, 80-332 GDAŃSK
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2020 do rozliczania ze skarbówką, to również możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego dla ich podopiecznych. Powinno się mieć na uwadze to, iż jeden procent należnego podatku, które przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich ogromne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji nieobojętnych nam spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty również masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a program PIT 2019 Format uprości ofiarować Twój 1 %.
Złóż roczne zeznania PIT, jak sporządzić załączniki PIT 2K, sporządź zeznania podatkowe PIT 28 2020. Pobierz łatwy program do wypełniania pit 2019, sporządzenie druków PIT B 2019, pobierz program do wypełnienia pitów 2020, składanie formularzy PIT 36L. Rozlicz druki PIT, rozliczenie druku PIT 2K. Rozlicz PIT Z, rozliczenia roczne formularzy PIT 37 2019. Rozliczenia deklaracji PIT ZG, rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 36L.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !