Jak rozliczyć deklarację PIT D – Wylicz zeznanie podatkowe PIT 36

Przekaż swój 1% na Ochotnicza Straż Pożarna w Pszczynie

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000144457

  • Adres: UL. KATOWICKA 26/-, 43-200 PSZCZYNA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przekaż część należnego podatku dochodowego, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to często przyczynia się do umożliwienia realizacji kwestii istotnych dla wszystkich. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, każdy płatnik podatku ma prawo przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to również sposobność udzielenia wsparcia na rzecz danej OPP na ich prospołeczną działalność. Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent odpisu podatku, które odprowadzamy na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń olbrzymia pomoc.
Sporządzenie druku PIT 28A, obliczenie rocznego zeznania PIT 36L 2019. Składanie formularzy PIT ZG 2019, roczne rozliczenie - załącznik PIT M 2019. Rozliczenie rocznych zeznań PIT 28, roczne rozliczenie druku PIT 36LS 2020, rozliczenie roczne - PIT ZG. Rozlicz zeznanie podatkowe PIT, rozliczenia formularza PIT 36LS. Rozliczenia PIT 2K, rozliczanie formularza PIT O 2020, rozliczenie druku PIT 2020, rozlicz PIT 36 2020. Rozliczenia roczne formularzy PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !