Pobierz prosty program do rozliczania pit-ów 2019 – Oblicz druk PIT 36

Przekaż swój 1,5% na Fundacja dla Życia i Rodziny im. Jana Pawła Ii

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000409179

  • Adres: UL. JASNOGÓRSKA 43/3, 42-217 CZĘSTOCHOWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Przekaż część należnego podatku dochodowego, to często jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie kwestii istotnych dla wszystkich. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że i Ty posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a program PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój jeden procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie łatwe i proste wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale też sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność. Wskazane jest, aby mieć na uwadze to, iż 1 procent naszych podatków, jakie przekazujesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znacząca pomoc.
Darmowy dobry program do wypełniania pit-ów, najlepszy program do sporządzania pit 2019. Rozliczenia roczne deklaracji PIT 28 2020, jak sporządzić zeznania podatkowe roczne PIT 38 2020, wylicz zeznanie roczne podatkowe PIT, wyliczenia formularzy PIT 28B 2020. Składanie formularzy PIT 36 2020, wypełnij zeznanie podatkowe. Rozlicz formularz PIT Z, jak wypełnić zeznania roczne podatkowe PIT 36, rozliczenie roczne druków PIT 2K. Bezpłatny najlepszy program do wypełnienia pitów 2019.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !