Wypełnij zeznania roczne podatkowe PIT 36 – Sporządzanie PIT 28A

Przekaż swój 1% na Fundacja Waldiego - Serce na Dłoni

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000278355

  • Adres: UL. CZĘSTOCHOWSKA 60, 93-121 ŁÓDŹ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, które odprowadzamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej niebagatelne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent Twojego podatku, to na ogół jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie decydujących obowiązków organizacji. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a sprawdzony, dobry program PIT 2019 umożliwi podarować Twój jeden procent. Bezpłatny PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie zeznań podatkowych za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, to jeszcze możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne.
Wylicz formularz PIT BR, obliczenia zeznania rocznego PIT 38 2019. Sporządzanie zeznania rocznego PIT 37 2019, pobierz łatwy program do rozliczenia pitów 2020, składanie druków PIT 37 2020, rozliczanie deklaracji PIT B. Rozliczenia PIT 36LS 2020, rozliczenia roczne - załącznik PIT ZG, rozliczanie rocznego zeznania, rozliczenia roczne druku PIT D. Rozliczanie zeznań podatkowych PIT 36 2020, rozliczenie roczne - załączniki PIT M 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !