Złóż załączniki PIT OP – Jak sporządzić deklaracje PIT B 2020

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Szkoła Barki im. H. Ch. Kofoeda - Centrum Integracji Społecznej

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000175962

  • Adres: UL. ŚW. WINCENTEGO 6/9, 61-003 POZNAŃ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie przygotowanie rocznych pitów za 2019 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na działalność filantropijną. Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, jakie przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej olbrzymia pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły są małe kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie ważnych dla nas zagadnień. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także masz sposobność udzielić wsparcia, a znakomity program PIT Format 2020 uprości ofiarować jeden procent.
Jak obliczyć deklarację PIT 28A, wyliczenia PIT Z. Obliczenia rocznego zeznania PIT 39, sporządzanie rocznych zeznań podatkowych PIT 38 2019, roczne rozliczenie druków PIT O, składanie zeznań podatkowych PIT 36. Roczne rozliczenie PIT 36S 2019, rozliczenie roczne druków PIT 28A, rozliczanie druków PIT 37 2020. Rozliczenia zeznań rocznych PIT 36 2019, rozliczenia roczne - załączniki PIT ZG 2019, rozliczanie rocznych zeznań PIT 2020.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !