Rozliczenia roczne formularzy PIT ZG – Obliczenie druków PIT 2K

Przekaż swój 1% na Caritas Archidiecezji Warszawskiej

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000225750

  • Adres: UL. KRAKOWSKIE 62, 00-322 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to z reguły są małe kwoty, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie zadań doniosłych dla wielu osób. Sporządzając deklaracje rozliczeniowe podatku dochodowego PIT za zeszły rok Ty również masz sposobność przyjść innym z pomocą, a znakomity darmowy program umożliwi podarować Twój jeden procent. Bezpłatny program PIT 2019 Format to nie tylko szybkie i pewne wypełnienie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2018 oraz rozliczenia z fiskusem, ale dodatkowo możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego w celu na działalności charytatywnej. Dobrze jest mieć na uwadze to, iż jeden procent naszego podatku, które odprowadzamy dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla tych instytucji niemałe wsparcie.
Wypełnienie rocznego zeznania PIT 2018, jak złożyć zeznanie roczne podatkowe PIT 36 2019, sporządzenie formularza PIT OP 2018, pobierz wiarygodny program do rozliczania pit 2019. Rozliczenie roczne zeznań PIT 36, rozlicz formularze PIT M 2019, rozliczenie PIT 28, rozlicz zeznania podatkowe roczne PIT 36L 2019. Rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 36L 2019, rozliczanie deklaracji PIT D 2018, rozliczenia PIT 37. Rozliczanie formularzy PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !