Rozliczenie druku PIT – Jak złożyć druki PIT 28A 2019

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Oświatowe Przyjazna Szkoła

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000201137

  • Adres: UL. WESOŁA 43, 27-415 WYMYSŁÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, jakie oddajesz dla Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich znaczne wsparcie. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to często są nieduże kwoty, jednakże kiedy jest od wielu osób to zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie zadań doniosłych dla wielu osób. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok i Ty posiadasz możliwość przyjść innym z pomocą, a bezpłatny PIT 2019 Format usprawni podarować Twój 1 %. Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 do rozliczania ze skarbówką, to także możliwość pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na działalność filantropijną.
Deklaracja PIT ZG 2019, wypełnianie druku PIT D, obliczanie zeznania podatkowego rocznego PIT 38, sporządzenie deklaracji PIT 38. Roczne rozliczenie zeznań PIT 36 2020, rozliczenie roczne druku PIT BR. Rozliczanie formularza 2019, rozliczenie deklaracji PIT O 2019. Rozliczanie rocznego zeznania podatkowego PIT 36L 2019, rozliczenia roczne formularza PIT 28 2020, rozliczenia roczne formularzy PIT O 2020. Rozliczenia druków PIT 36L.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !