Wypełnienie formularza PIT B 2020 – Roczne rozliczenia druków PIT ZG

Przekaż swój 1% na Fundacja Liczy Się Każdy z Nas

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000392300

  • Adres: UL. LEGIONÓW 112 E/9, 81-472 GDYNIA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby przypomnieć sobie, że jeden procent naszego podatku, które odprowadzamy na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń znaczne wsparcie. Zadeklaruj kto dostanie 1 procent, to często jest to nieznaczna kwota, ale kiedy pochodzi od wielu osób wówczas na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie istotnych dla nas problemów. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, każdy płatnik podatku ma sposobność udzielić wsparcia, a znakomity program PIT Format 2020 uprości ofiarować Twój jeden procent. Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, ale też sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia celem wykonania ich zadań statutowych.
Bezpłatny łatwy program do rozliczenia pitów, jak rozliczyć zeznania roczne 2020. Jak złożyć deklaracje PIT BR 2020, wypełnianie załączników PIT O 2020. Obliczanie druków PIT Z, sporządzenie PIT Z 2020. Program do wypełnienia pit, rozliczenie zeznania podatkowego 2019. Rozlicz zeznania PIT 36L 2020, rozliczenie roczne - załączniki PIT MIT. Rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT 39, rozliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 28 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !