Wylicz druki PIT 36 – Obliczanie druków PIT 37 – Rozlicz zeznanie PIT 28

Przekaż swój 1,5% na FUNDACJA INTEGRACJA

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000144578

  • Adres: UL. DZIELNA 1, 00-162 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Darmowy PIT Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2022 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to również możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Powinno się pamiętać o tym, że 1 procent należnego odpisu podatku, które odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji ogromne wsparcie. Podaruj część swojego podatku osobistego, to często są nieduże kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to nierzadko sprawia, że możliwa jest realizacja nieobojętnych nam spraw. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, każdy płatnik podatku może nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2023 uprości ofiarować jeden procent.
Wyliczenie zeznania podatkowego, najlepszy program do rozliczenia pit-ów 2022, sporządzanie rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2023. Roczne rozliczenie - załącznik NIP 7 2022, rozliczenie PIT O. Rozlicz roczne zeznania podatkowe 2023, rozliczenia rocznego zeznania podatkowego PIT 36L. Rozlicz zeznanie podatkowe roczne PIT 36L, rozliczenia PIT D 2023. Rozliczanie formularza, rozliczenia roczne druków PIT 38 2022, rozliczanie rocznych zeznań podatkowych 2023.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !