Sporządzanie załącznika PIT O 2019 – Złóż załącznik PIT OP 2019

Przekaż swój 1% na Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy we Wrocławiu

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000502983

  • Adres: WROCŁAW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny PIT 2019 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to na dodatek sposobność udzielenia wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na realizowane przez nie cele dobroczynne. Dobrze jest przypomnieć sobie, że jeden procent należnego podatku, jakie przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej duże wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie ważnych dla nas zagadnień. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, również i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać Twój 1 procent.
Rozlicz roczne zeznanie PIT 36L 2020, rozliczenia roczne PIT BR 2019. Rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 38 2020, rozliczenia formularza PIT DS 2020, rozliczanie druku PIT D 2019, składanie PIT ZG. Rozliczanie rocznego zeznania PIT 38 2019, rozliczenie zeznania podatkowego PIT 36 2019, rozlicz zeznania PIT 37, rozliczenia roczne zeznania podatkowego PIT 28 2020. Rozliczenia rocznych zeznań, rozliczanie druków PIT D. Rozliczenia roczne - PIT O 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !