Wypełnij deklaracje PIT 28A 2019 – Jak obliczyć formularz PIT ZG 2019

Przekaż swój 1% na Samodzielne Koło Terenowe Nr 13 Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000247740

  • Adres: UL. SKRAJNA 14A, 41-907 BYTOM
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko szybkie i pewne wypełnienie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich dobroczynną działalność. Wskazane jest, aby pamiętać o tym, że 1 procent Twojego podatku, które przekazujesz na OPP, to dla tych fundacji i stowarzyszeń niebagatelne wsparcie. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to z reguły jest to kilkuzłotowa kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie znaczących dla nas spraw. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a darmowy program PIT Format 2019 ułatwi odprowadzić Twój 1%.
Jak rozliczyć zeznania roczne podatkowe PIT 36L 2020, sporządź zeznania roczne 2019, pobierz najlepszy program do rozliczania pit. Sporządzanie druku 2020, roczne rozliczenia PIT 28A, rozliczenia zeznań rocznych PIT 36, rozliczanie PIT. Rozliczenie druku PIT O 2020, rozliczenia roczne formularza PIT 36L. Rozliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT 36 2020, rozliczenia roczne zeznań PIT 36L, rozliczenia rocznych zeznań podatkowych PIT.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !