Bezpłatny najlepszy program do wypełnienia PIT 2020 – Rozliczenia druku

Przekaż swój 1% na Fundacja Rozwoju Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralnego Szpitala Weteranów Pro Cordis

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000226229

  • Adres: UL. ŻEROMSKIEGO 113, 90-549 ŁÓDŹ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie przygotowanie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, ale dodatkowo możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na działalność filantropijną. Dobrze jest pamiętać o tym, że 1 procent naszych podatków, jakie odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niebagatelne wsparcie. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to na ogół jest to nieznaczna kwota, jednakże kiedy jest od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie zadań doniosłych dla wielu osób. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok również i TY posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a bezpłatny PIT 2019 Format umożliwi przekazać Twój jeden procent.
Wyliczenia formularzy PIT 36S, obliczenia formularzy PIT 36 2019, składanie rocznego zeznania PIT 28. Rozlicz formularz PIT 39 2019, rozliczenia roczne formularza, rozliczanie zeznań podatkowych PIT 39. Rozliczenia druków 2019, rozliczenia druku PIT M, rozliczanie druków PIT 36S. Rozliczenia roczne - PIT OP 2020, rozliczanie PIT 2019. Rozliczenia roczne druku PIT, rozliczanie zeznania rocznego PIT 2019, rozliczenia roczne PIT D, rozlicz zeznanie podatkowe PIT 36.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !