Wypełnianie deklaracji NIP 7 – Wyliczenie formularza PIT D

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000155463

  • Adres: UL. TOTUS TUUS 34, 30-443 KRAKÓW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok, każdy płatnik podatku ma prawo nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2020 umożliwi przekazać Twój jeden procent. Bezpłatny program PIT 2020 Format to nie tylko szybkie i pewne sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pit za rok 2019 oraz rozliczenia z fiskusem, to na dodatek możliwość wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia celem wykonania ich zadań statutowych. Byłoby wskazane pamiętać o tym, że jeden procent naszego podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej poważna pomoc. Zdecyduj kto dostanie 1%, to na ogół jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas w większości przypadków ułatwia wypełnienie decydujących obowiązków organizacji.
Sporządzanie druków PIT MIT, sporządzenie formularzy PIT BR 2020. Składanie załącznika PIT DS 2020, wypełnianie formularza PIT, rozlicz zeznania PIT 28 2019. Jak obliczyć deklaracje PIT 36L 2020, jak obliczyć formularz PIT 28A 2020, obliczanie rocznego zeznania PIT 36 2020. Obliczenie formularza PIT DS, jak wypełnić załącznik PIT 2K 2019, wyliczenie formularza PIT 28B 2020. Sporządź zeznanie roczne podatkowe PIT 39, sporządź druk PIT WZ.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !