Rozliczenia druku PIT 28A 2019 – Złożenie druku PIT B 2019

Przekaż swój 1% na Osiedlowy Klub Sportowy Orzeł Pawłowice Wrocław

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000324831

  • Adres: UL. CHMIELNA 2, 51-212 WROCŁAW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest przypomnieć sobie, że 1 procent Twojego podatku, które przeznaczamy na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich olbrzymia pomoc. Podaruj część swojego podatku osobistego, to często jest to nieznaczna kwota, ale kiedy jest od wielu osób wówczas zazwyczaj umożliwia spełnienie w zakresie istotnych dla nas problemów. Składając coroczne zeznanie podatkowe PIT, zarówno elektronicznie jaki i papierowo, każdy płatnik podatku ma możliwość udzielić wsparcia, a bezpłatny PIT 2019 Format uprości ofiarować 1 procent. Darmowy PIT 2019 Format program to nie jedynie szybkie i pewne wypełnienie deklaracji podatkowych pit 2020 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego celem wykonania ich zadań statutowych.
Sporządź druki PIT ZG 2020, składanie PIT 28A 2020, sporządź PIT ZG, sporządzenie załączników PIT WZ. Sporządzanie zeznania rocznego PIT 39, wyliczenie formularza PIT B, rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 36 2020, darmowy sprawdzony program do rozliczania pit-ów 2019. Wypełnianie druków PIT BR, rozlicz PIT Z 2019, wypełnij formularz PIT D 2020. Pobierz najlepszy program do rozliczenia pit-ów, jak rozliczyć formularz PIT, składanie rocznego zeznania podatkowego PIT 37.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !