Jak wypełnić roczne zeznania PIT 36L 2019 – Składanie załączników PIT B

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Pinokio

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000174927

  • Adres: UL. CHOJNICKA 70, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
PIT 2019 Format program to nie jedynie proste i szybkie przygotowanie zeznań podatkowych za rok 2019 oraz rozliczenie podatkowe, to również sposobność udzielenia wsparcia dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na realizowane przez nie cele dobroczynne. Dobrze jest pamiętać o tym, że jeden procent należnego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej znaczne wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to z reguły są nieduże kwoty, jednak kiedy jest od wielu osób wówczas przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie kwestii istotnych dla wszystkich. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że także i TY masz sposobność nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity darmowy program umożliwi przekazać Twój 1 procent.
Wyliczanie zeznań PIT 37, obliczanie zeznań podatkowych PIT 36, sporządzenie druków PIT 36S. Pobierz program do sporządzania pit 2020, rozliczenie roczne formularza PIT M, rozlicz druk PIT B 2020. Składanie rocznych zeznań podatkowych PIT 36 2020, roczne rozliczenie druków PIT B 2019. Rozliczenie PIT 39 2019, rozlicz zeznania roczne podatkowe PIT, rozliczenia rocznego zeznania PIT 38 2019. Rozliczenia formularzy PIT 28B, rozliczenia roczne.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !