Obliczenie zeznania podatkowego rocznego PIT 39 – Rozliczanie druków

Przekaż swój 1,5% na FORUM ROZWOJU WARSZAWY

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000273573

  • Adres: UL. BUDY 7/10, 01-466 WARSZAWA
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Dobrze jest przypomnieć sobie, że jeden procent naszego podatku, które odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji znaczne wsparcie. Podziel się swoim podatkiem dochodowym, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to przyczynia się do zaspokojenia oczekiwań w zakresie nieobojętnych nam spraw. Nie należy zapominać, że przy rozliczeniu osobistego podatku dochodowego za poprzedni rok Ty także posiadasz możliwość udzielić wsparcia, a darmowy program PIT Format 2022 usprawni podarować jeden procent. Program PIT 2022 Format to nie wyłącznie proste i szybkie sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2023 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, to poza tym sposobność udzielenia pomocy dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego w celu na działalności charytatywnej.
Wyliczenia zeznania podatkowego PIT 28, obliczanie druku PIT M 2023. Sporządzanie zeznania rocznego PIT 37, prosty program do rozliczania pit, rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 38. Rozliczenia druku PIT Z 2023, rozlicz zeznanie roczne podatkowe PIT 37 2022. Rozliczenia roczne - załącznik PIT DS, rozliczanie formularzy 2023, rozliczenie formularzy PIT 36LS 2022. Rozliczanie zeznania podatkowego PIT 39, rozliczanie zeznań rocznych podatkowych PIT 28 2022.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !