Rozliczenia roczne zeznań podatkowych PIT 36 2023 – Rozliczanie PIT 36L

Przekaż swój 1,5% na FUNDACJA OGNIWO

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1,5% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000364436

  • Adres: UL. TOWAROWA 4, 44-335 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1,5% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1,5% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1,5% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Powinno się przypomnieć sobie, że jeden procent odpisu podatku, jakie przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla niej poważna pomoc. Przekaż część należnego podatku dochodowego, to na ogół są małe kwoty, jednakże kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie zadań doniosłych dla wielu osób. Przystępując do rocznych rozliczeń indywidualnego podatku dochodowego również i TY posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a znakomity program PIT Format 2023 usprawni podarować Twój 1 procent. Darmowy program PIT Format to nie wyłącznie szybkie i pewne sporządzenie deklaracji podatkowych pit 2023 i rozliczanie z Urzędem Skarbowym, ale w dodatku możliwość wsparcia dla konkretnej Organizacji Pożytku Publicznego na ich dobroczynną działalność.
Wyliczanie zeznania podatkowego PIT 37, obliczenie deklaracji PIT 36, sporządź zeznanie podatkowe roczne PIT 28, pobierz polecany program do pitów. Rozliczenie roczne druku PIT M, rozlicz deklaracje PIT O 2022. Rozliczenie deklaracji PIT ZG, rozliczanie rocznego zeznania PIT 36 2022, rozliczanie zeznania podatkowego PIT 28. Rozliczenie zeznań rocznych podatkowych 2023, roczne rozliczenia druków PIT 38 2022, składanie druku PIT B 2023.

Dziękujemy za Twój 1,5% podatku !