Obliczenia zeznania podatkowego rocznego PIT 36L – Rozlicz PIT 37

Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Św. Michała Archanioła

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000176470

  • Adres: UL. STANISŁAWOWSKA 87, 54-611 WROCŁAW
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Wskazane jest, aby nie zapominać o tym, iż jeden procent należnego podatku, które przekazujesz na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, to dla nich olbrzymia pomoc. Miej wpływ na to kto dostanie 1 procent od podatku, to często jest to kilkuzłotowa kwota, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to na ogół sprawia, że możliwe jest urzeczywistnienie ważnych dla nas zagadnień. Rozliczając swój roczny osobisty podatek dochodowy tradycyjnie lub przez e-deklaracje, także i TY posiadasz możliwość dać radość potrzebującym, a znakomity darmowy program usprawni podarować jeden procent. Program PIT 2019 Format to nie wyłącznie szybkie i pewne wypełnienie rocznych pitów za 2019 do rozliczania ze skarbówką, ale też sposobność udzielenia pomocy dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia na ich prospołeczną działalność.
Wypełnianie formularzy PIT BR, jak złożyć zeznania roczne PIT 38 2020. Sporządź druk PIT DS 2019, obliczenie rocznego zeznania PIT 28 2019, składanie PIT 38. Roczne rozliczenie - załącznik PIT BR 2020, rozliczenie rocznych zeznań podatkowych PIT 38 2020, rozliczanie zeznania rocznego PIT 28. Rozliczenia deklaracji PIT, rozliczenia druków PIT O 2020, rozliczanie deklaracji PIT 36S, rozliczenia zeznań podatkowych PIT 38 2019. Rozliczenia roczne - załączniki PIT B 2019.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !