Jak sporządzić druk ZAP 3 – Złożenie deklaracji PIT 28 2019

Przekaż swój 1% na Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Lubelski

Ofiarując nawet niewielką kwotę na naszą działalność, udzielasz nam realnego wsparcia na działalność charytatywną oraz wspierasz naszych podopiecznych. Pamiętaj, przekazując 1% nie ponosisz żadnych kosztów, za to nasza Organizacja może wiele zyskać.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000445464

  • Adres: UL. NIECAŁA 4, 20-080 LUBLIN
Co ważne!
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przekazać 1% dla OPP, czy nie - Twój podatek będzie wynosił tyle samo. Jeżeli wyrazisz zgodę, aby przekazać 1% podatku dla OPP, wtedy urząd z należnego im podatku odejmie przysługujący 1% i przekaże wskazanej przez Ciebie w deklaracji OPP.
Byłoby wskazane pamiętać o tym, że jeden procent naszego podatku, jakie odprowadzamy na rzecz OPP, to dla tych stowarzyszeń i fundacji niemałe wsparcie. Zdecyduj kto dostanie 1 procent od Twojego podatku, to często są drobne kwoty, jednak kiedy pochodzi od wielu osób to bardzo często sprawia, że możliwa jest wykonanie znaczących dla nas spraw. Przy sporządzaniu swojego zeznania podatkowego powinno się pamiętać, że i Ty również posiadasz możliwość nieść wsparcie osobom w potrzebie, a sprawdzony, dobry program PIT 2018 ułatwi odprowadzić Twój jeden procent. Bezpłatny program PIT 2019 Format to nie tylko proste i szybkie sporządzenie zeznań podatkowych za rok 2018 i rozliczenie podatku dochodowego, to jeszcze możliwość pomocy na rzecz danej OPP wspierając ich działalność pomocową.
Rozliczenie roczne formularza PIT 2018, wypełnianie druku PIT 36S. Rozliczenie zeznań podatkowych PIT 2018, wypełnianie PIT 2K, roczne rozliczenie formularza PIT BR, jak wyliczyć druk PIT O 2018. Rozliczenie druku PIT Z 2019, złóż załącznik PIT OP. Jak złożyć roczne zeznanie PIT 28 2018, obliczenia druków PIT 36LS, jak złożyć druki PIT ZG 2018. Rozliczenie zeznań PIT 38, złożenie zeznań rocznych podatkowych PIT 28. Pobierz dobry program do wypełnienia pit 2018.

Dziękujemy za Twój 1% podatku !