Tu rozliczysz swój PIT-37 lub PIT-36 i każdy inny roczny pit 2017

Szybko - jak rozmowa z zaprzyjaźnionym księgowym. Bezpiecznie - dzięki podpowiedziom i drobiazgowej kontroli błędów. Prawidłowo - tak jak zaleca ministerstwo finansów.
I jak większość Polaków wypełnij zeznanie podatkowe PIT 2017 z programem PIT FORMAT.

14,1 mln rozliczonych podatników - 174 mln zł zebranej kwoty z 1%

Wypełnij
zeznanie podatkowe
SZYBKO I BEZBŁĘDNIE
Jak wypełnić i rozliczyć PIT-37. Jak ująć ulgę na dzieci. Jak wysłać e-deklaracje przez internet. I inne informacje na temat darmowego programu PIT FORMAT 2018.

Zobacz poradnik VIDEO

Opinie użytkowników: 193

Krysrtian z Płocka, 24 kwietnia 2017

program bezproblemowy, rozliczyłem cała rodzinę, fajny program"

vertigo, 24 kwietnia 2017

Program robi robotę. Na propsie!"

Barbara L., 24 kwietnia 2017

zrobiłem deklarację normalnie w kreatorze mimo że jest jakaś nowa opcja pfr. UPO wróciło w porządku. Dzięki."

Renata, 23 kwietnia 2017

Już mąż nie będzie narzekał, że musi mnie rozliczać. Od tego roku zrobiłam to sama!"

Makak, 23 kwietnia 2017

Musiałem oddać częśc zysków z giełdy Urzędowi, no ale przynajmniej z tym programem poszło szybko i bezproblemowo."

Maria, 23 kwietnia 2017

Pomocny w wypełnieniu deklaracji bardziej niż ten na stronach ministerstwa, ten naprawdę jest bardzo przyjazny, miły dla oka interfejs programu sprawia ze rozliczenie to czysta ptrzyjemność a nie żmudna i stresujaca konieczność. Brawo dla producenta za tak intuicyjny program za rok tez do niego powrócę bo naprawdę WARTO!"

Gośka z Chojnic, 23 kwietnia 2017

Nie wierzyłam.. jak w 5 minut? Gdy koleżanka powiedziała mi ze rozliczyła swój PT za pomocą programu PIT Format. Przecież zanim przeliczysz obliczysz sprawdzisz min. 5 razy… ato jednak PRAWDA! W 5 minut zrobiłam swoje zeznanie łącznie z wysyłka"

Konrad Z., 22 kwietnia 2017

Po raz pierwszy sam wypełniałem pit 37! zamiast korzystać z płatnych usług wybrałem bezpłatne a jakże bardzo dobre rozwiązanie i oceniam ten program za rewelacyjny, jest bardzo prosty w kilku odpowiedziach program stworzył deklaracje a sama wysyłka pitu elektronicznie to banał, nie trzeba jeździć, stresować się i tracić czasu."

Tata, 22 kwietnia 2017

Szybkie rozliczenie z dziecmi. Jestem zadowolony."

Martyna, 20 kwietnia 2017

Nie było tak źle jak myślałam. Polecam!"

Kazimierz z Radomia, 20 kwietnia 2017

Super program, pracuje sprawnie, nie zacina się. Dziękuje producentowi za taki wspaniały program. A pomoc techniczna jak marzenie! Bardzo profesjonalne podejście i szybko udzielona odpowiedź sprawia że bardzo dobrze mi się na nim pracuje. Za rok tez wróce!"

Hubert, 18 kwietnia 2017

W zeszłym roku wypełniłam z tym programem pity wszystkim członkom mojej rodziny i poszło gładko. Przy wypełnianiu pierwszego pit-a skorzystałam z pomocy kreatora, który zrozumiale poprowadziłmnie przez kolejne kroki, następne deklaracje wypełniałam już bez jego pomocy. Generalnie łatwy program, polecam"

Arkadiusz z Biura rachunkowego TaxBet, 18 kwietnia 2017

Przyzwyczaiłem się do PIT-Format. Solidny program, z każdym rokiem rozwijany i ulepszany."

katarzyna1982, 15 kwietnia 2017

Jak dla mnie idealny program, szybko wypełniałam deklaracje za 2012, wysłałam jako e-deklaracje i mam już spokój. Polecam każdemu, kto musi wypełnić pita."

TomekR, 13 kwietnia 2017

Od wielu lat na rynku, sprawdzony i prosty w obsłudze. No i wysyłka przez internet. Dziękuję za program."

Ewa, 13 kwietnia 2017

Całkiem ciekawy programik! Sama rozliczam się na nim od 4 lat i nie ma nic do zarzucenia...."

Romankk, 13 kwietnia 2017

Naprawdę świetny program :) wszystko ekspresowo i bezproblemowo :) dziękuję i pozdrawiam"

Adam Z., 10 kwietnia 2017

Właśnie tak powinien działać program do PIT-ów! Zadawał kolejne pytania, przepisałem kilka rzeczy z pita od pracodawcy, a resztę program sam mi wyliczył. Wypełniłem PIT-a bez niczyjej pomocy i jeszcze pomogłem wypełnić deklaracje znajomym."

Mariusz z Wrocławia, 10 kwietnia 2017

Wypełniłem PIT-a w jakieś 10 minut, wysłałem e-deklarację i nie dość, że było to takie proste, to pierwszy raz nie musiałem nic poprawiać, ani wyjaśniać w urzędzie, tylko dostałem w maju zwrot podatku na konto."

Krystek, 9 kwietnia 2017

Prowadzi krok po kroku i nawet takiemu laikowi, jak ja sam sobie poradzi. Nic nie wiem o księgowości i dotąd zawsze przerażało mnie składanie PIT-ów. Bałem się, że popełnię jakiś błąd i urząd naliczy mi za to karę. Dobrze, że trafiłem na PIT Format."

Gosia z Płocka, 9 kwietnia 2017

Ten program jest świetny! Z PIT Format mogłabym powierzyć wypełnienie deklaracji mojemu dziecku. Samemu zajęło mi to kilka minut, wysłałam e-deklarację i dostałem zwrot podatku szybciej niż kiedykowliek wcześniej."

Bronisław K., 8 kwietnia 2017

Dziękuję za ratunek! Działa intuicyjnie, prowadzi krok po kroku i nie potrzeba żadnej wiedzy księgowej."

Kalina, 7 kwietnia 2017

Jako studentka Finansów i Rachunkowości rozliczam PITy sobie, rodzinie oraz znajomym. Testowałam różne programy i najwygodniejszy jest PIT FORMAT ze względu na przyjazny interfejs, obszerne porady dotyczące wypełniania zeznań, a także możliwość szybkiej wysyłki."

User, 7 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z PIT FORMAT. Kreator krok po kroku pozwolił mi sporządzić mój pierwszy w życiu PIT. Bardzo przystępny program przeznaczony również dla początkujących użytkowników."

Mikołaj Z, 1 kwietnia 2017

Program PIT Format umożliwił mi szybką wysyłkę PIT-u 36 i 37. Moim zdaniem jest naprawdę wygodny . Można wybrać aktywną deklarację lub kreator, który krok po kroku wyjaśnia co nalezy zrobić. Dużym plusem jest to, że jest dostępny w wersji instalacyjnej lub online."

user, 29 marca 2017

Super program w obsłudze. Gratuluję i bardzo dziękuję. W jakimś momencie można było podać mail z prośbą o ponowne skorzystanie w przyszłym roku, przeoczyłem i żałuję. Może w kolejnym roku."

B. z Kobierzyc, 29 marca 2017

Byłem bardzo zdziwiony, kiedy okazało się, że PIT Format sprawdza moje odliczenia! Ten program nie pozwala popełnić błędu! Zapamiętał moje dane i oszczędził mi mnóstwo pracy! Czekam na edycję 2018! "

Krystek, 29 marca 2017

Używałem wcześniej różnych programów ale PIT Format jest najprostszym i najbardziej intuicyjnym programem na rynku."

Mark, 28 marca 2017

Program ma wersję przeglądarkową! Wypełniłem PIT WZ! Dla mnie REWELACJA!!!"

Aga z Nowej Soli, 27 marca 2017

Zawsze bałam się wypełnić PIT, że popełnię jakiś błąd i skarbówka będzie mnie ścigać. Ten program pokazała mi koleżanka w zeszłym roku. Po raz pierwszy w życiu wypełniłam PIT samodzielnie. Z tym programem to banalnie proste! Polecam zwłaszcza PFR z tego programu to baja!"

Beata z Gdańska, 27 marca 2017

W tym roku po raz trzeci użyję aplikacji PIT-Format. Nie ma lepszego programu!"

Agniue, 26 marca 2017

W tej plątaninie pitów nie sposób się odnaleźć, tak myślałem. Kolega mi wspomniał o programie do pitów. I szybko zmieniłem zdanie. Człowiek uczy się całe życie..."

Kwaśny, 26 marca 2017

Pracuje na umowie śmieciowe i nie stać mnie na księgowego. Przypadkowo natknąłem się na program PitFormat. Rozliczyłem się sam. Oddałem parę groszy z mojego podatku potrzebującym i mi co nieco zostało w kieszeni."

As- podatkowy, 23 marca 2017

Rewelacyjny program, pierwszy raz się rozliczam za pomocą takiego programu. Wcześniej nie miałem jakość śmiałości i odwagi. Prosty i intuicyjny,"

Okozwola_1975, 23 marca 2017

W tym roku sam po raz pierwszy się rozliczałem. formularz do wypełnieni łatwy aczkolwiek trzeba być skupionym i czytać wszystko po dwa razy. Fajnie że mogłem sam..."

Nieznajomy, 21 marca 2017

Te e-deklaracje to super fajna sprawa. Jeszcze bez kumania o co chodzi z tymi podatkami ten program robi tego pita. Będę go polecał wszystkim znajomym."

Kawka, 19 marca 2017

Nasze biuro korzysta z programu PitFormat już kolejny rok. Łatwość, intuicyjność to jego zalety. Najważniejsze, że oszczędzamy czas a nasi klienci mają poprawnie wypełnione rozliczenia roczne."

Karol, 19 marca 2017

Pierwszy raz odważyłem się rozliczyć samodzielnie. Okazało się to banalnie proste z programem PitFormat. Kreator prowadził mnie za rękę. Z moją zerową wiedzą księgową dałem sobie radę. Dzięki."

Mucha, 17 marca 2017

Dobry program, pozwala na szybką wysyłkę e-deklaracji. Wysyłasz i sprawa załatwiona, masz rok spokoju, oczywiście jeżeli wszystko poprawnie wypełniłeś ;)"

User, 17 marca 2017

PIT FORMAT robi robotę, bez zbędnych formalności "

Michał, 16 marca 2017

Od 3 lat wraz z żoną składam zeznanie podatkowe pIT 37 za pomocą programu PIT FORMAT. Bardzo intuicyjny system praktycznie wszystko robi sam, wystarczy podstawić dane. Jak normalnie nie lubię takich rzeczy, tak z tego mi się korzystało wyjątkowo przyjemnie i bezproblemowo."

Orfeusz, 16 marca 2017

Dzięki elektronicznej wysyłce deklaracji w programie PIT FORMAT zaoszczędziłam sporo czasu. Program bardzo prosty w obsłudze, przejrzysty. Polecam"

Anna K., 14 marca 2017

Już trzeci rok korzystam z tego programu i jestem bardzo zadowolona."

Czesława z Biura, 13 marca 2017

Nareszcie kompletny program do PITów: ma PIT 36, PIT 39, a nawet PIT 11! Wszystko działa jak trzeba. Bardzo intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs użytkownika."

Remek z Biura podatkowego, 11 marca 2017

Naprawdę doskonały program do PIT! Pity Format blokuje pola, które powinny być przeniesione z załącznika. Mówi ci, o który załącznik chodzi i pozwala go dołączyć a następnie sam sobie przenosi odpowiednie dane. A jak robisz z kreatora to od razu ci dołączy to co trzeba. To jest naprawdę fajna robota :)"

Zbyszko, 11 marca 2017

Program bezproblemowy. Podziekowania."

Anna, 10 marca 2017

Super program, choćby dlatego, że pozwala zapamiętać dane podatników. Poza tym jest prostszy w obsłudze i posiada bardziej rozbudowane podpowiedzi. Jeżeli ma tych pitów dużo do wypełnienia - to robi różnice."

Halina, 10 marca 2017

Chce bardzo podziekowac za super program rozliczjacy pity-2011 wiele lat korzystam z gotowych programow ale pierszy raz mam do czynienia z tak dobrym programem w obsludze jest poprostu bombowy! pozdrawiam"

Stanisław z Kielc, 7 marca 2017

Znam program od lat i używam tylko niego. Intuicyjny i prosty. Jedyny problem przy wypełnianiu pita to komu przeznaczyć swój jeden procent. Nie mam się do czego doczepić. Lepszy już chyba być nie może."

Zenon z Lublina, 7 marca 2017

Program super na 100%. Nie miałem żadnego problemu z wypełnieniem, zwrot przyszedł bardzo szybko."

Joanna z Bystrzycy, 2 marca 2017

Jak dla mnie program bez zarzutu. Już nie muszę szukać nic innego. Pozostanę wierna Pit Format."

Barbara, 2 marca 2017

Super program. Jeszcze nigdy wypełnienie pita nie zajęło mi tak mało czasu."

F.Z., 1 marca 2017

Prosty w obsłudze, z kreatorem sporządzenie zeznania to pestka."

Kazimiera, 29 luty 2017

Program poleciła mi koleżanka, mówiła, że prosty, że dam radę i muszę powiedzieć, że miała rację :) Wysłałam zeznanie i mam spokój, na pewno doszło, bo zwrot przesłali mi już na konto. Aż się zdziwiłam, że tak szybko."

WielkiZET.,, 20 styczeń 2017

Super program w obsłudze. Gratuluję i bardzo dziękuję. W jakimś momencie można było podać mail z prośbą o ponowne skorzystanie w przyszłym roku, przeoczyłem i żałuję. Może w kolejnym roku."

B. z Kobierzyc.,, 20 styczeń 2017

Byłem bardzo zdziwiony, kiedy okazało się, że PIT Format sprawdza moje odliczenia! Ten program nie pozwala popełnić błędu! Zapamiętał moje dane i oszczędził mi mnóstwo pracy! Czekam na edycję 2017! "

Krystek.,, 18 styczeń 2017

Używałem wcześniej różnych programów ale PIT Format jest najprostszym i najbardziej intuicyjnym programem na rynku."

Mareczek.,, 15 styczeń 2017

Program ma wersję internetową! Wypełniłem PIT na Linuxie! Dla mnie REWELACJA!!!"

Aga z Nowej Soli.,, 13 styczeń 2017

Zawsze bałam się wypełnić PIT, że popełnię jakiś błąd i skarbówka będzie mnie ścigać. Ten program pokazała mi koleżanka w zeszłym roku. Po raz pierwszy w życiu wypełniłam PIT samodzielnie. Z tym programem to banalnie proste! Polecam!"

Beata z Gdańska.,, 11 styczeń 2017

W tym roku po raz trzeci użyję aplikacji PIT-Format. Nie ma lepszego programu!"

Agniue.,, 11 styczeń 2017

W tej plątaninie pitów nie sposób się odnaleźć, tak myślałem. Kolega mi wspomniał o programie do pitów. I szybko zmieniłem zdanie. Człowiek uczy się całe życie..."

Kwaśny.,, 10 styczeń 2017

Pracuje na umowie śmieciowe i nie stać mnie na księgowego. Przypadkowo natknąłem się na program PitFormat. Rozliczyłem się sam. Oddałem parę groszy z mojego podatku potrzebującym i mi co nieco zostało w kieszeni."

Aspodatkowy.,, 9 styczeń 2017

Rewelacyjny program, pierwszy raz się rozliczam za pomocą takiego programu. Wcześniej nie miałem jakość śmiałości i odwagi. Prosty i intuicyjny,"

Okozwola_1975.,, 8 styczeń 2017

W tym roku sam po raz pierwszy się rozliczałem. formularz do wypełnieni łatwy aczkolwiek trzeba być skupionym i czytać wszystko po dwa razy. Fajnie że mogłem sam..."

Nieznajomy.,, 7 styczeń 2017

Te e-deklaracje to super fajna sprawa. Jeszcze bez kumania o co chodzi z tymi podatkami ten program robi tego pita. Będę go polecał wszystkim znajomym."

Kawka.,, 4 styczeń 2017

Nasze biuro korzysta z programu PitFormat już kolejny rok. Łatwość, intuicyjność to jego zalety. Najważniejsze, że oszczędzamy czas a nasi klienci mają poprawnie wypełnione rozliczenia roczne."

Owca56.,, 2 styczeń 2017

Pierwszy raz odważyłem się rozliczyć samodzielnie. Okazało się to banalnie proste z programem PitFormat. Kreator prowadził mnie za rękę. Z moją zerową wiedzą księgową dałem sobie radę. Dzięki."

Maciej K.,, 27 kwietnia 2016

Zamiast oddawać moje ciężko zarobione pieniądze na tę hołotę w rządzie lepiej oddać ją potrzebującym. Wspieram organizacje pożytku publicznego corocznie i corocznie robię to z programem PITFormat. Dzięki."

MaciejowA,, 27 kwietnia 2016

Pit/B, Pit/ZG, ale o co chodzi?? Pewnie tylko księgowy kuma czaczę. Wiem, że zarobiłem kaskę i mam coś oddać w postaci podatku. Na szczęście PITFormat odwalił robotę za mnie i ma to z głowy w tym roku. W przyszłym pewnie tu wrócę."

Mirosław,, 27 kwietnia 2016

W skomplikowanym świecie podatkowym fajnie, że ktoś pomyślał i takim dyletantom jak ja dał narzędzie zwalniające z główkowania. Dzięki."

Marcin K.,, 27 kwietnia 2016

Po raz pierwszy samodzielnie rozliczyłem PIT. Próbowałam na innych programach, wasz jest najłatwiejszy. Namówię koleżanki do używania waszego pita!"

Sebastain,, 26 kwietnia 2016

Dwa lata temu używałem waszego programu, w tamtym roku użyłem programu konkurencji, w tym wracam do Was!"

Marzena,, 26 kwietnia 2016

Szybko, sprawnie rozliczyłam PIT. Opcja kreatora jest bardzo dobra!"

Julita z Jeleniej Góry,, 26 kwietnia 2016

Używałam innego programu, ale PIT-Format jest przyjaźniejszy."

Ada z Krakowa,, 25 kwietnia 2016

Program jest znakomity, już po raz trzeci rozliczam siebie i szwagra. Tak trzymać!"

Misiek,, 25 kwietnia 2016

jestem mu wierny już dobrych parę lat i jestem pewny, że przed nami kolejne lata owocnej współpracy, jeszcze nigdy nie miałem z nim problemów."

Anna z biura rachunkowego,, 25 kwietnia 2016

Witam, jestem księgową z wieloletnim stażem i mogę z czystym sumieniem polecić ten program zarówno księgowym jak i osobom spoza tego środowiska."

Krycha,, 24 kwietnia 2016

Pit Format 2015 jest moim numerem jeden wśród programów do rozliczeń rocznych"

Agnieszka K.,, 24 kwietnia 2016

Co roku zanosiłam pit 37 do księgowej, w tym roku zdecydowałam się na samodzielne rozliczenie za pomocą tego programu i to był strzał w dziesiątkę. Mimo sympatii do księgowej już do niej nie wrócę."

Admin,, 23 kwietnia 2016

Pomimo, że program jest dostępny za darmo, to i tak zawsze można liczyć na wsparcie działu obsługi klienta, to się nazywa profesjonalne podejście!"

Tomek – doradca,, 23 kwietnia 2016

Ma wszystko to co powinien zawierać dobry program do rozliczeń, jest czytelny, łatwy w obsłudze, przejrzysty i szybki"

Mirosław Sz., 22 kwietnia 2016

Pit Format 2015, to najlepszy program do rozliczeń, jaki kiedykolwiek miałam, a trochę ich było J Nie wyobrażam sobie już innego, jest naprawdę godny polecenia."

Karol W., 22 kwietnia 2016

Zarówno Program i jak obsługa techniczna, na najwyższym poziomie, szybkie i zrozumiałe odpowiedzi, zdecydowanie ułatwiły wypełnić i wysłać PIT."

Testujący podatnik,, 21 kwietnia 2016

Właśnie tak powinien działać program do PIT-ów! – wzór do naśladowania. Innego nie bedę już szukał"

admin, 20 kwietnia 2016

Od kliku lat korzystam z tego programu i jestem bardzo zadowolony, jest łatwy w obsłudze, intuicyjny."

Kamil z biura rachunkowego,, 20 kwietnia 2016

Portal jest bardzo pomocny, dzięki niemu można w bardzo szybki sposób rozliczyć i wygenerować PIT. Program prowadzi za rękę zadając odpowiednie pytanie w przypadku wyboru ‘kreatora’ i to daje pewność, że nie wkradnie się żaden błąd."

Michalina,, 19 kwietnia 2016

Rozliczenie nie stwarzało problemów wszystko było jasne i czytelne w zawiłościach polskiego systemu podatkowego, dziękuję za możliwość bezpłatnego skorzystania z tego narzędzia"

Karolina, 19 kwietnia 2016

w tym roku pierwszy raz użyłam programu, na początku trzeba było się przyzwyczaić ale nie było problemów. super:)"

Krzysztof Miłosz,, 18 kwietnia 2016

program super, szczególnie pit-37 i e-deklaracje, czy ktoś jeszcze drukuje i chodzi do Urzędu?:) Dziękuję"

Misiek, 17 kwietnia 2016

co roku importuję swoje dane do nowej wersji i szybko wypełniam w 5 minut:)"

Barbara L., 16 kwietnia 2016

zrobiłem deklarację normalnie w kreatorze mimo że jest jakaś nowa opcja pfr? UPO wróciło w porządku. Dzięki."

Krystyna / Płock, 15 kwietnia 2016

program bezproblemowy, rozliczyłem cała rodzinę, fajny program"

Renata, 15 kwietnia 2016

Już mąż nie będzie narzekał, że musi mnie rozliczać. Od tego roku zrobiłam to sama!"

Jaco, 14 kwietnia 2016

Swoj pit-37 wolałem puścić wcześniej, ale z tym programem zdążyłbym nawet za 5 dwunasta"

Makak, 14 kwietnia 2016

Musiałem oddać częśc zysków z giełdy Urzędowi, no ale przynajmniej z tym programem poszło szybko i bezproblemowo."

Maria, 14 kwietnia 2016

Pomocny w wypełnieniu deklaracji bardziej niż ten na stronach ministerstwa, ten naprawdę jest bardzo przyjazny, miły dla oka interfejs programu sprawia ze rozliczenie to czysta ptrzyjemność a nie żmudna i stresujaca konieczność. Brawo dla producenta za tak intuicyjny program za rok tez do niego powrócę bo naprawdę WARTO!"

Gośka z Chojnic, 13 kwietnia 2016

Nie wierzyłam.. jak w 5 minut? Gdy koleżanka powiedziała mi ze rozliczyła swój PT za pomocą programu PIT Format. Przecież zanim przeliczysz obliczysz sprawdzisz min. 5 razy… ato jednak PRAWDA! W 5 minut zrobiłam swoje zeznanie łącznie z wysyłka elektroniczna! Można?"

Konrad Z., 13 kwietnia 2016

Po raz pierwszy sam wypełniałem pit 37! zamiast korzystać z płatnych usług wybrałem bezpłatne a jakże bardzo dobre rozwiązanie i oceniam ten program za rewelacyjny, jest bardzo prosty w kilku odpowiedziach program stworzył deklaracje a sama wysyłka pitu elektronicznie to banał, nie trzeba jeździć, stresować się i tracić czasu."

Tata, 12 kwietnia 2016

Szybkie rozliczenie z dziecmi. Jestem zadowolony."

markowski, 12 kwietnia 2016

Jeśli pit 37 to tylko z z Pit Format. Poszło błyskawicznie i pierwszy raz skorzystałem z PFR-a !"

Martyna, 12 kwietnia 2016

Nie było tak źle jak myślałam. Polecam!"

Kazimierz z Radomia, 10 kwietnia 2016

Super program, pracuje sprawnie, nie zacina się. Dziękuje producentowi za taki wspaniały program. A pomoc techniczna jak marzenie! Bardzo profesjonalne podejście i szybko udzielona odpowiedź sprawia że bardzo dobrze mi się na nim pracuje. Za rok tez wróce!"

vertigo, 09 kwietnia 2016

Program robi robotę. Na propsie!"

Krystyna z Olsztyna, 09 kwietnia 2016

Program jest bardzo dobry, używam go już 3 rok. Wypełnienie zeznania zajmuje w nim średnio 7 min. UPO natychmiast do pobrania, bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Jak dla mnie numer jeden!"

Anielka, 09 kwietnia 2016

Pit za 2015 tak jak co roku rozliczyłam w tym programie. I oby zawsze tak dobrze działał"

Tomasz-Podatnik, 07 kwietnia 2016

Program w stosunku do zeszłego roku uległ znacznym aktualizacjom. Nowe formularze i jakby łatwiej było wszystko znaleźć. Nie lubię płacić za rzeczy, które mogę zrobić sam. ten program mi to umożliwia rewelacyjnie. Polecam wszystkim."

Berenika, 07 kwietnia 2016

Solidny (no i darmowy) Program do PIT-ów. Ja wypełniłem pit-37 + załącznik"

jarkom, 06 kwietnia 2016

Ten kreator rozliczenia bardzo ułatwia sprawę. Zawsze mnie trafiało jak miałem wypełniać pity, a tym razem skorzystałem z programu i załatwiłem wszystko bezstresowo. Polecam!"

Adam Gliwice, 05 kwietnia 2016

Program jest prosty i przejrzysty, dlatego na pewno polecę go znajomym."

Stefan2211, 03 kwietnia 2016

Program jest przyjazny w obsłudze. Łatwo można zapisać i wysłać deklarację. Polecam i pozdrawiam."

Jan, 03 kwietnia 2016

Co roku rozliczenie podatku PIT było dla mnie ogromnym stresem, nie mogłem połapać się w tym wszystkim...zawsze rozliczałem się na końcu. Do czasu kiedy rok temu rozliczenie roczne zrobiłem w tym programie!:) Polecił mi go znajomy . Jest tak prosty, ze z wypełnianiem podatku każdy laik sobie poradzi. POLECAM szczerze!"

Hubert, 01 kwietnia 2016

W zeszłym roku wypełniłam z tym programem pity wszystkim członkom mojej rodziny i poszło gładko. Przy wypełnianiu pierwszego pit-a skorzystałam z pomocy kreatora, który poprowadził mnie przez kolejne kroki, następne deklaracje wypełniałam już bez jego pomocy. Generalnie łatwy program, polecam"

Arkadiusz z Biura rachunkowego TaxBet, 01 kwietnia 2016

Przyzwyczaiłem się do PIT-Format. Solidny program, z każdym rokiem rozwijany i ulepszany."

katarzyna1982, 01 kwietnia 2016

Jak dla mnie idealny program, szybko wypełniałam pit za 2015, wysłałam jako e-deklaracje i mam już spokój. Polecam każdemu, kto musi wypełnić pita."

TomekR, 31 marca 2016

Od wielu lat na rynku, sprawdzony i prosty w obsłudze. No i wysyłka przez internet. Dziękuję za program."

Ewa, 30 marca 2016

Całkiem ciekawy programik! Sama rozliczam się na nim od 4 lat i nie ma nic do zarzucenia...."

Romankk, 29 marca 2016

Naprawdę świetny program :) wszystko ekspresowo i bezproblemowo :) dziękuję i pozdrawiam"

Adam Z., 27 marca 2016

Właśnie tak powinien działać program do PIT-ów! Zadawał kolejne pytania, przepisałem kilka rzeczy z pita od pracodawcy, a resztę program sam mi wyliczył. Wypełniłem PIT-37 bez niczyjej pomocy i jeszcze pomogłem wypełnić deklaracje znajomym."

Mariusz z Wrocławia, 26 marca 2016

Wypełniłem PIT-a w jakieś 10 minut, wysłałem e-deklarację i nie dość, że było to takie proste, to pierwszy raz nie musiałem nic poprawiać, ani wyjaśniać w urzędzie, tylko szybko dostałem zwrot podatku na konto."

Krystek, 25 marca 2016

Prowadzi krok po kroku i nawet takiemu laikowi, jak ja sam sobie poradzi. Nic nie wiem o księgowości i dotąd zawsze przerażało mnie składanie PIT-ów. Bałem się, że popełnię jakiś błąd i urząd naliczy mi za to karę. Dobrze, że trafiłem na PIT Format."

Gosia z Płocka, 23 marca 2016

Ten program jest świetny! Z PIT Format mogłabym powierzyć wypełnienie deklaracji mojemu dziecku. Samemu zajęło mi to kilka minut, wysłałam e-deklarację i dostałem zwrot podatku szybciej niż kiedykowliek wcześniej."

Bronisław K., 21 marca 2016

Dziękuję za ratunek! Działa intuicyjnie, prowadzi krok po kroku i nie potrzeba żadnej wiedzy księgowej o pitach."

Kalina, 19 marca 2016

Jako studentka Finansów i Rachunkowości rozliczam PITy sobie, rodzinie oraz znajomym, głownie pit-37, a czasm pit-36. Testowałam różne programy i najwygodniejszy jest PIT FORMAT ze względu na przyjazny interfejs, obszerne porady dotyczące wypełniania zeznań, a także możliwość wysyłki e-deklaracji."

User, 17 marca 2016

Jestem bardzo zadowolona z PIT FORMAT. Kreator krok po kroku pozwolił mi sporządzić mój pierwszy w życiu PIT-37. Bardzo przystępny program przeznaczony również dla początkujących użytkowników."

Mikołaj Z, 17 marca 2016

Program PIT Format umożliwił mi szybką wysyłkę PIT-u 36 i 37. Moim zdaniem jest naprawdę wygodny . Można wybrać aktywną deklarację lub kreator, który krok po kroku wyjaśnia co nalezy zrobić. Dużym plusem jest to, że jest dostępny w wersji instalacyjnej lub online."

Michał, 12 marca 2016

Od 3 lat wraz z żoną składam zeznanie podatkowe pIT 37 za pomocą programu PIT FORMAT. Bardzo intuicyjny praktycznie wszystko robi sam, wystarczy podstawić dane. Jak normalnie nie lubię takich rzeczy, tak z tego mi się korzystało przyjemnie i bezproblemowo."

Orfeusz T., 11 marca 2016

Dzięki elektronicznej wysyłce deklaracji w programie PIT FORMAT zaoszczędziłam sporo czasu. Program bardzo prosty w obsłudze, przejrzysty. Polecam"

Anna K., 11 marca 2016

Już trzeci rok korzystam z tego programu i jestem bardzo zadowolona."

Czesława z Biura Taxis, 10 marca 2016

Nareszcie kompletny program do PITów: ma PIT 36, PIT 39, a nawet PIT 11! Wszystko działa jak trzeba. Bardzo intuicyjna obsługa i przyjazny interfejs użytkownika."

Joanna z Gizycka, 10 marca 2016

Zachęcam wszystkich niezdecydowanych, program prosty w obsłudze, intuicyjny, ponadto wysyłka przez internet to ogromne ułatwienie"

Zośka, 9 marca 2016

Bardzo przydatne narzędzie do tworzenia zeznań podatkowych, dzięki intuicyjnemu mechanizmowi rozliczenie deklaracji zajmuje o wiele mniej czasu."

Nowoczesny, 9 marca 2016

Polecam, zwłaszcza wersję online, w której można uporać się z PIT37 na każdej przeglądarce."

Stanisław, 9 marca 2016

Korzystam z niego już kolejny rok i nadal nie widzę sensu przenoszenia się na jakiś inny"

Gogol, 7 marca 2016

Bardzo dobry program, pozwala w wygodny sposób przekazać 1% na wybraną organizację i można szybko wypełnić i wysłać sobie PIT-37"

Marcela, 5 marca 2016

Bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja. Polecam e-deklarację zwrot podatku przyszedł w ciągu 3 tygodni!."

Tomasz Z., 4 marca 2016

Program działa świetnie, nie miałem z nim żadnych problemów i szybko uporałem się z wypełnieniem PITa 36."

Zadowolony, 4 marca 2016

Co roku korzystam tylko z tego programu, polecam go wszystkim i jeszcze nie dostałem reklamacji z us ;)"

Aga- księgowa z Tych, 3 marca 2016

Program daje radę, aktywne deklaracja sprawnie i szybko wyliczają odpowiednie kwoty. Można zapisać dane do pliku i co najważniejsze nie trzeba się rejestrować"

Mucha, 1 marca 2016

Dobry program, robi e-deklaracje i po drodze wszystko dokładnie sprawdza."

User, 1 marca 2016

PIT FORMAT robi robotę, bez zbędnych formalności"

Krzysztof z Kozienic, 29 luty 2016

Bardzo dobry program do rozliczenia PIT 36!"

Tomek M., 26 luty 2016

Dobry program i szybka wysyłka e-deklaracji. Wysyłasz i sprawa załatwiona, masz rok spokoju"

user25, 26 luty 2016

PIT FORMAT robi robotę, bez zbędnych formalności robi pita 37 i załączniki"

Krzysztof z Kozienic, 25 luty 2016

Bardzo dobry program do rozliczenia PIT-36!"

Remek z Biura rachunkowego X., 25 luty 2016

Naprawdę doskonały program do PIT! Pity Format blokuje pola, które powinny być przeniesione z załącznika. Mówi, o który załącznik chodzi i pozwala go dołączyć a następnie sam sobie przenosi odpowiednie dane. A jak robisz z kreatora to od razu dołączy to co trzeba. To jest naprawdę fajna sprawa :) ."

Zbyszek z Kielc, 22 luty 2016

Program bezproblemowy. Podziekowania."

Anna, 19 luty 2016

Super program, choćby dlatego, że pozwala zapamiętać dane podatników. Poza tym jest prostszy w obsłudze i posiada rozbudowane podpowiedzi. Jeżeli masz tych pitów dużo do wypełnienia - to robi różnice"

Halina Fresko, 15 luty 2016

Chce bardzo podziekowac za super program rozliczjacy pity 2016. wiele lat korzystam z gotowych programow ale pierszy raz mam do czynienia z tak dobrym programem w obsludze jest poprostu bombowy! pozdrawiam."

Stanisław z Kielc, 15 luty 2016

Znam program od lat i używam tylko niego. Intuicyjny i prosty. Jedyny problem przy wypełnianiu pita to komu przeznaczyć swój jeden procent. Nie mam się do czego doczepić. Lepszy już chyba być nie może."

Zenon z Lublina, 11 luty 2016

Program super na 100%. Nie miałem żadnego problemu z wypełnieniem, zwrot z pit-37 przyszedł bardzo szybko."

Joanna z Bystrzycy, 10 luty 2016

Jak dla mnie program bez zarzutu. Już nie muszę szukać nic innego. Pozostanę wierna pit Format"

F.Z., 7 luty 2016

Prosty w obsłudze, z kreatorem sporządzenie zeznania to pestka i wysłanie e-deklaracji."

Barbara Z., 7 luty 2016

Super program. Jeszcze nigdy wypełnienie pita nie zajęło mi tak mało czasu."

Kazimiera, 5 luty 2016

Program poleciła mi koleżanka, mówiła, że prosty, że dam radę i muszę powiedzieć, że miała rację. Wysłałam zeznanie i mam spokój, na pewno doszło, bo zwrot przesłali mi już na konto. Aż się zdziwiłam, że tak szybko"

Jan z Warszawa-Modlin, 1 luty 2016

Przyjazny, spełnił moje oczekiwania w 100%."

Barbara Z. z Olesna, 1 luty 2016

Ja składam pit-37, a praca w tym programie przebiegła w przyjemny sposób, serdecznie polecam."

Zadowolony, 30 styczeń 2016

Prosty w instalacji i obsłudze, polecam wszystkim, którzy chcą w nieskomplikowany sposób złożyć zeznanie podatkowe."

Anonim, 27 styczeń 2016

Intuicyjny, przejrzysty i wygodny w obsłudze.Mój pit 37 zrobiłem w ok. 10 min."

Jarek K, 26 styczeń 2016

Program jest łatwy w obsłudze, a za jego pomocą można szybko utworzyć i złożyć zeznanie podatkowe pit-37."

B. z Kobierzyc, 22 styczeń 2016

Byłem bardzo zdziwiony kiedy okazało się, że PIT Format sprawdza moje odliczenia! Ten program nie pozwala popełnić błędu! Zapamiętał moje dane i oszczędził mi mnóstwo pracy!"

Krystek, 18 styczeń 2016

Używałem wcześniej różnych programów ale PIT Format jest najprostszym i najbardziej intuicyjnym programem na rynku."

Mareczek, 15 styczeń 2016

Program ma wersję internetową! Wypełniłem PIT 36 na Linuxie! Dla mnie REWELACJA!!!"

Aga z Nowej Soli, 13 styczeń 2016

Zawsze bałam się wypełnić PIT, że popełnię jakiś błąd i skarbówka będzie mnie ścigać. Ten program pokazała mi koleżanka w zeszłym roku. Po raz pierwszy w życiu wypełniłam PIT samodzielnie. Z tym programem to banalnie proste! Polecam!"

Beata z Gdańska, 9 styczeń 2016

W tym roku po raz trzeci użyję aplikacji PIT-Format. Nie ma lepszego programu gdy chcesz wypełnic pit-37 !"

Agniue, 9 styczeń 2016

W tej plątaninie pitów nie sposób się odnaleźć, tak myślałem. Kolega mi wspomniał o programie do pitów. I szybko zmieniłem zdanie. Człowiek uczy się całe życie..."

Kwaśny, 8 styczeń 2016

Pracuje na umowie śmieciowe i nie stać mnie na księgowego. Przypadkowo natknąłem się na program PitFormat. Rozliczyłem się sam. Oddałem parę groszy z mojego podatku potrzebującym i mi co nieco zostało w kieszeni"

Nieznajomy, 7 styczeń 2016

Te e-deklaracje to super fajna sprawa. Jeszcze bez kumania o co chodzi z tymi podatkami ten program robi tego pita. Będę go polecał wszystkim znajomym."

Kawka, 4 styczeń 2016

Nasze biuro korzysta z programu PitFormat już kolejny rok. Łatwość, intuicyjność to jego zalety. Najważniejsze, że oszczędzamy czas a nasi klienci mają poprawnie wypełnione rozliczenia roczne"

Owca56, 4 styczeń 2016

Pierwszy raz odważyłem się rozliczyć samodzielnie pit 37. Okazało się to banalnie proste z programem PitFormat. Kreator prowadził mnie za rękę. Z moją zerową wiedzą księgową dałem sobie radę. Dzięki"

WITEK, 30 kwiecień 2015

Super użyteczny program. Wystarczyło wpisać podstawowe dane a resztę pit-36 uzupełnił za mnie PIT FORMAT. Super!"

Sebastain, 29 kwiecień 2015

Program został przygotowany w bardzo przemyślany sposób, tak aby użytkownik nie miał w ogóle problemu z wypełnieniem pitu. Polecam korzystanie z kreatora rozliczenia, który krok po kroku prowadzi przez kolejne strony deklaracji. Zapewniam, że KAŻDY bez problemu szybko rozliczy swój PIT!"

Goska, 29 kwiecień 2015

To przykład przemyślanego i starannie przygotowanego programu. Gratuluję autorom i dziękuję za pomoc"

Zofia, 24 kwiecień 2015

Przez wiele lat korzystałam z różnych programów do rozliczeń, ale od 2 lat sięgam wyłącznie z PIT FORMAT. Program jest prosty i czytelny. Wypełnienie PIT 37 zajęło mi dosłownie 5 minut. Oby więcej takich programów ułatwiało nam życie"

NIKI, 19 kwiecień 2015

Zawsze zlecałem rozliczenie PIT-ów znajomej księgowej. W tym roku syn pokazał mi, jak proste może być rozliczenie przy użyciu Waszego programu. Spróbowałem i dałem radę! Z PIT Format to była łatwizna."

Marcin, 11 kwiecień 2015

Ten program poprowadzi cię za rękę po zawiłościach polskiego systemu podatkowego. Już nigdy nie będziesz czuł się zagubiony. Polecam"

Gośc, 9 kwiecień 2015

Dobry program do rozliczeń rocznych, składam pit 37, jeszcze mnie nie zawiódł."

Aninim, 9 kwiecień 2015

PIT-36 szybko, sprawnie bez niespodzianek."

Samotna matka, 2 kwiecień 2015

Progam PIT FORMAT jest intuicyjny, i spełnia moje oczekiwania i potrzeby. Oby tak dalej"

Franky, 30 marzec 2015

Nie znam dokładnie przepisów podatkowych ale co roku swobodnie rozliczam się z żona."

Zadowolony, 19 marzec 2015

Od kilku lat rozliczam pity z programem PIT FORMAT i zawsze polecam znajomym"

Marcin, 13 marzec 2015

„Rozliczenie metoda „krok po kroku” jest prostsze niz myslalem!”"

Dorota, 11 marzec 2015

„szybki i protsy sposob na wypelnienie pit 37”"

Dagmara, 7 marzec 2015

„W prosty sposób rozliczyłam ulgę na swoje dzieci”"

Robert, 26 luty 2015

„Myślałem, że moje pierwsze rozliczenie będzie drogą przez mękę, ale poszło bardzo szybko!”"

Karol, 25 luty 2015

„Bardzo pomocny podczas rozliczeń z małżonkiem”"

Kryśka, 18 luty 2015

Ściągnęłam i bez problemu wypełniłam pit 36. Program jasny i przejrzysty a przede wszystkim zrozumiale prowadzi przez kolejne kroki, tak wiec super sprawa. Polecam!"

K.T., 15 luty 2015

Najlepszy program do pitów to PIT Format - można wysłać pit przez internet i zapisać potwierdzenie w pdf’ie oraz wydrukować. Jak dla mnie rewelacyjny i bardzo intuicyjny a wypełnienie deklaracji zajęło dosłownie chwile!"

Wisława, 9 luty 2015

Korzystam z programu PIT FORMAT i wydaje mi się być najlepszym programem do tego. Dla osób, które rozliczają się po raz pierwszy.. jest świetny kreator, odpowiadam na pytania i przechodzę dalej… baaa nawet dokładnie pokazuje co z czego mam przepisać w sensie z jakich pól. I na koniec wysyłam przez internet. Jak dla mnie najlepszy!"

Mirka, 26 styczeń 2015

Bardzo Państwu dziekuję za Wasz program. Jest szybki, działa rewelacyjnie, o wszystkim Państwo pomyśleli. To chyba najlepszy program, z jakiego do tej pory korzystałam. Pozdrawiam serdecznie"

User, 21 styczeń 2015

Myślę, że laik mógłby sam wysyłać swoją zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego przy pomocy takiego programu. Do tej pory zawsze robiłam to ręcznie z kalkulatorem w ręku, bo nie byłam przekonana co do programów. Widzę, że się bardzo myliłam – polecam."

Zuza, 15 styczeń 2015

Korzystam z programu PIT FORMAT co roku, rozliczam pit-37 i jestem bardzo zadowolona, kreator przeprowadził mnie jak za rękę i wysyłałam deklarację bez problemu do urzędu skarbowego. Pobrałam potwierdzenie i jest git. Polecam ten program."

Dawid z Wrocka, 12 styczeń 2015

Natrafiłem na ten program w necie. Wypełniłem zeznanie, a było skomplikowane, bo miałem przychody z 2 miejsc pracy, coś z ZUSU i jeszcze dochody z Niemiec. Poszło sprawnie, wpisałem co miałem i zeznanie gotowe"

Barbara Z., 9 styczeń 2015

Super program i profesjonalna pomoc telefoniczna do programu. Polecam."

Rozliczanie PIT 37, PIT 36 - darmowy program PIT 2017 Format

Program PIT FORMAT to jedyne w Polsce tak profesjonalne narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych!
Z nim rozliczanie pit i wypełnienie pit 36, pit 37, pit O jest łatwe i szybkie. Darmowy Pit program Format pozwoli wykazać ulgi i odliczenia pit 2017 (ulga na internet, ulga rehabilitacyjna, ulga na dzieci), sporządzić rozliczenie z dzieckiem, rozliczenie wspólne małżonków oraz pozostałe darmowe pity 2017. Ułatwia przekazanie 1 procent na wybraną OPP.

PIT FORMAT – prosta obsługa – bogate możliwości!

Dlaczego darmowy PIT program 2017 FORMAT jest tak wyjątkowy?

 • Jest niezwykle bogaty w funkcje:

  • zawiera komplet 6 typów deklaracji podatkowych (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 ), komplet 11 rodzajów załączników (PIT-28A, PIT-28B, PIT-B, PIT-BR, PIT-D, PIT-DS, PIT-O, PIT-2K, PIT-M, PIT-ZG, PIT-Z) oraz formularze NIP (NIP-2, NIP-7, NIP-B, NIP-C, NIP-D, NIP-2A, ZAP-3)
  • jeżeli jesteś przedsiębiorcą i zatrudniasz pracowników masz tu: PIT-11, PIT-4R i PIT-8AR
  • sprawnie wysyła e-Deklaracje. Podgląd i wydruk e-deklaracji w formie deklaracji papierowych,
  • drukuje przelewy do urzędu skarbowego
  • generuje wydruki, co ważne dane wpisane do jednego druku można eksportować do innego dzięki czemu nie ma konieczności wprowadzania wielokrotnie tych samych danych.
  • daje możliwość zapisu deklaracji do pliku PDF.
 • Zawsze pewny i bezpieczny:

  • zgodny z aktualnymi przepisami podatkowymi,
  • jedyny posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (PTE),
  • stworzony przez firmę zajmującą się od blisko 30 (‼) lat systemami księgowo-podatkowymi zgodnie z normami ISO 9001.

Bezpłatny program PIT Format - unikalny i szczególny:

 • Dodatkowo zawiera to, czego nie znajdziecie Państwo w żadnym konkurencyjnym programie do pit 2018:

  • Nieograniczona ilość odliczeń od dochodu i podatku (np. z tytułu wychowania dzieci, darowizn PIT-O),
  • System zapisu kilkunastu wartości pod jednym odliczeniem (np. z tytułu ulgi rehabilitacyjnej w postaci faktur za leki),
  • Unikalny system ograniczeń kwot możliwych odpisów od dochodu i podatku (system na bieżąco kontroluje i ogranicza wpisywane kwoty do wysokości możliwych odpisów),
  • System e-Deklaracji rozbudowany o obsługę najczęstszych problemów przy wysyłce elektronicznej, a dodatkowo w razie problemów - możliwość wysyłania do Nas zapytań,
  • Nowy wygląd deklaracji podatkowych umożliwiający ich skalowanie wraz z wydrukiem dwustronnym.
 • Ale to nie wszystko...

  • program dostępny w dwóch wersjach: instalacyjnej oraz internetowej, dzięki czemu z programu mogą korzystać internauci i użytkownicy systemów: Windows, Mac OS, Linux
  • ma wbudowaną wewnętrzną bazę danych: m.in. listę urzędów skarbowych, miejscowości, województw, a także zapamiętuje podstawowe dane podatnika,
  • zawiera obszerną dokumentację, zbiór przepisów oraz wbudowane mechanizmy kontroli i kontekstowych podpowiedzi,
  • w każdym miejscu programu dostępny podręczny kalkulator walut,
  • utrzymuje stałą zgodność z zaleceniami ministerstwa finansów i automatycznie aktualizuje się do najnowszej wersji,
  • posiada przyjazny dla Użytkownika interfejs,
  • intuicyjna i prosta obsługa programu dzięki czemu nawet obszerne deklaracje np. PIT-37 czy PIT-36
   rozliczasz sprawnie i prawidłowo !

PIT FORMAT 2018 - to rzetelny i wiarygodny program do rozliczeń podatkowych,
stworzony przez firmę zajmującą się od blisko 30 lat systemami księgowo-podatkowymi.

Program PIT FORMAT jako jedyny został rekomendowany przez:

PIT 37, PIT 36 - program posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

Wspieramy:

Partnerzy:

Darmowy pit program FORMAT ułatwia wypełnić rozliczenie pit 2018 i podarować 1 % na działalność dobroczynną dla OPP
Bezpłatny program pity 2018 FORMAT uproszczą rozliczenie pit-37 i przekazanie 1 % podatku dla organizacji pożytku publicznego
Darmowy program pity FORMAT uproszczą rozliczenie pit 2018 i przekazanie 1 procent odpisu podatku z pit-37 dla OPP
Zeznanie podatkowe 2017 to prosty sposób na podarowanie dla potrzebujących 1 procenta podatku. Ułatwia to darmowy program PIT FORMAT 2018
Rozliczenia podatkowe to łatwy sposób na przekazanie dla OPP 1 % podatku. Ułatwia to bezpłatny program PIT 2017 FORMAT
Bezpłatny program PIT 2018 FORMAT wspiera organizacje pożytku publicznego w otrzymaniu 1procent podatku na ich działalność dobroczynną
Darmowy program PIT 2017 FORMAT pomaga organizacjom pożytku publicznego w pozyskiwaniu 1 % podatku na ich działalność charytatywną
Szybko i bezbłędnie. Darmowy program pit 2017 online, także pit-37 i inne pity 2017