Wypełnianie deklaracji

bez zakładania konta

Bezpieczeństwo danych
podatników

Gwarancja jakości stosowanych technologii

Walka o 1,5% podatku nie jest łatwa, dlatego specjalnie dla Fundacji i Stowarzyszeń stworzyliśmy PIT Format - proste w obsłudze i skuteczne narzędzie do pozyskiwania 1,5%.

To jeden z najbardziej znanych programów do PIT w Polsce. Zawiera jedyny prawdziwy kreator, który prowadzi podatnika „krok po kroku”. PIT Format nie ma limitu wypełnionych deklaracji oraz liczby podatników. Z programu mogą korzystać indywidualni podatnicy, firmy oraz księgowi i doradcy podatkowi.

Pobierz i przetestuj za darmo PIT Format >

Image Description

PROGRAM W LICZBACH

Środków 1,5%
zebranych dla OPP

Zamówionych wersji
PIT Format

Wypełnionych
deklaracji PIT

Doświadczenia
w tworzeniu PIT-ów

Dlaczego PIT FORMAT

Monitoring kampanii

Precyzyjne statystyki zawierające dane dot. ilości pobrań programu, uruchomień, liczby wpłat i średnich kwot 1,5%, a to wszystko w podziale na dni i rodzaje formularzy. Kwoty wskazane w raporcie są bardzo precyzyjne i wg naszych analiz mogą mieć odchylenie rzędu 10%.

Pakiet narzędzi

Gotowy pakiet graficznych przycisków na Twoją stronę www, personalizowana strona Landing Page, a także: okno startowe, komunikaty i panel sponsorski w bezpośrednio w programie – to wszystko możesz otrzymać wraz z PIT Format.

Dodatkowe wsparcie

Masz pytania dotyczące obsługi PIT Format lub do prowadzonej przez Ciebie kampanii? Nie ma problemu! Doradzimy, podpowiemy. W ramach pakietu Premium przygotujemy dla Twojej Organizacji dodatkową kampanię mailingową z gwarancją pobrań PIT Format.

Łatwość obsługi

Program PIT Format to jeden z najczęściej wybieranych programów do PIT. Zawiera komplet deklaracji, załączników i formularzy. Rozbudowany Kreator pomaga szybko wypełnić deklarację, uwzględniając wszystkie ulgi i odliczenia. Obsługuje e-Deklaracje, PIT-OP.

Bezpieczeństwo

Od użytkowników PIT Format nie wymagamy zakładania konta w celu wypełnienia deklaracji. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy nikomu danych osobowych użytkowników naszego programu. Co ważne w PIT Format, nie stosujemy przestarzałej technologii Adobe Flash.

Gwarancja jakości

Blisko 30-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów księgowo-podatkowych pozwala nam zaoferować Tobie profesjonalne narzędzie do rozliczeń PIT. A do tego otrzymasz program w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia ( realizację zaczynamy od ok. 20 grudnia).

Wysoka efektywność kampanii 1,5% z PIT Format

Korzystając z PIT Format możesz uzyskać wysokie konwersje prowadzonych przez siebie kampanii 1,5%.
Nasi Klienci osiągają średnio:

67.8 %

Uruchomień programu w stosunku do pobranych plików PIT Format

71.6 %

Wypełnień deklaracji w odniesieniu
do uruchomień programu

49.3 PLN

Średnia kwota przekazana z udziałem
programu PIT Format

Nasi klienci

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z autorem PIT Format, którego cechuje profesjonalizm i wysokie zrozumienie specyfiki działalności organizacji charytatywnej. Dostarczenie i wdrożenie Programu zostało zrealizowane terminowo i sprawnie. Program PIT okazał się bardzo przyjaznym i intuicyjnym narzędziem.

SOS Wioski Dziecięce

Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, pozwala nam na wystawienie firmie FORMSOFT najwyższej oceny jako rzetelnemu i atrakcyjnemu partnerowi przy realizacji działań mających na celu ułatwienie darczyńcom przekazywania 1,5% podatku Organizacjom Pożytku Publicznego.

Fundacja WWF Polska

Masz pomysł na swoją własną wersję programu?

PIT Format stale rozwijamy o nowatorskie i unikalne moduły i funkcje, których nie znajdziesz w konkurencyjnych programach. Napisz, zadzwoń! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Agnieszka Malińska

specjalista ds. wsparcia OPP

Telefon

696 838 874
784 575 959