O autorze

Dlaczego warto z nami współpracować?

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim wiedzą oraz oczekiwaniami odbiorców wobec naszych programów. To, co nas jeszcze wyróżnia:

Doświadczenie

Od ponad 25 lat dostarczamy na polski i zagraniczny rynek niezawodne rozwiązania informatyczne o najwyższej jakości, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Użyteczność rozwiązań

Poprzez doświadczenie w dziedzinie księgowo-podatkowej, stworzyliśmy łatwy w obsłudze program do rozliczeń deklaracji podatkowych PIT FORMAT. Zawiera on PIT-37, PIT- 36, ale też wszystkie pozostałe deklaracje i załączniki.

Wiarygodność

Program zadebiutował w 2007 roku i już od początku zyskał ogromne zaufanie podatników, którzy do dziś wyróżniają PIT FORMAT za przyjazny wygląd i intuicyjną obsługę. PIT Format jest obecny w największych serwisach i wydawnictwach.

Dążenie do perfekcji

Dążymy, by PIT FORMAT był najlepszym programem do rozliczeń podatkowych w Polsce. Naszym priorytetem jest stały rozwój programu o unikalne i nowatorskie moduły i funkcjonalności, które ułatwią nie znajdą Państwo w żadnych konkurencyjnych programach do pit.