Komunikaty

Ta wersja programu może wyświetlać komunikaty graficzne lub tekstowe. Możesz wykorzystać tę formę komunikacji do podziękowania darczyńcom za przekazanie 1,5% podatku bądź poinformować darczyńców o swojej działalności. W ramach pakietu PREMIUM, przez cały okres realizacji z nami umowy możesz zamieścić bezpłatnie 3 różne wersje / modyfikacje komunikatu. Mogą też służyć powiadamianiu użytkownika o nowych wersjach programu lub podawać aktualności dotyczące rozliczeń podatkowych.

Komunikat powitalny

Wyświetla się zaraz po uruchomieniu programu. Organizacja może wykorzystać tę lokalizację komunikatu, aby m.in. zaprosić swoich darczyńców do przekazania 1,5% podatku lub poinformować o swoich działaniach fundraisingowych.

Komunikat po przekazaniu 1,5%

Komunikaty mogą wyświetlać się w kilku sytuacjach: po wysłaniu e-Deklaracji, po wydruku PIT-a, po zapisaniu wypełnionej deklaracji do pliku PDF bądź przed zamknięciem programu. Organizacje mogą wykorzystać tę lokalizację komunikatu, aby np. podziękować darczyńcom za przekazanie im 1,5% podatku.

Specyfikacja

Komunikat w obydwu postaciach to grafika o wymiarach 773x491 pikseli. Komunikat może również zawierać aktywne hiperłącza (maksymalnie 3 różne), tak więc Organizacja może z tego rozwiązania skorzystać i poziomu komunikatu przekierować darczyńcę do własnej strony internetowej.

Przygotowanie 3 różnych komunikatów w ramach pakietu PREMIUM leży po stronie Organizacji. Wyjątkowo, po ustaleniu wymagań i szczegółów z Organizacją, komunikat może przygotować nasz zespół graficzny.

Masz pomysł na swoją własną wersję programu?

PIT Format stale rozwijamy o nowatorskie i unikalne moduły i funkcje, których nie znajdziesz w konkurencyjnych programach. Napisz, zadzwoń! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Agnieszka Malińska

specjalista ds. wsparcia OPP

Telefon

696 838 874
784 575 959