Komunikaty

Ta wersja programu może wyświetlać komunikaty graficzne lub tekstowe. Możesz wykorzystać tę formę komunikacji do podziękowania darczyńcom za przekazanie 1% podatku bądź poinformować darczyńców o swojej działalności. W ramach pakietu PREMIUM, przez cały okres realizacji z nami umowy możesz zamieścić bezpłatnie 3 różne wersje / modyfikacje komunikatu. Mogą też służyć powiadamianiu użytkownika o nowych wersjach programu lub podawać aktualności dotyczące rozliczeń podatkowych.

Komunikat powitalny

Wyświetla się zaraz po uruchomieniu programu. Organizacja może wykorzystać tę lokalizację komunikatu, aby m.in. zaprosić swoich darczyńców do przekazania 1% podatku lub poinformować o swoich działaniach fundraisingowych.

Komunikat po przekazaniu 1%

Komunikaty mogą wyświetlać się w kilku sytuacjach: po wysłaniu e-Deklaracji, po wydruku PIT-a, po zapisaniu wypełnionej deklaracji do pliku PDF bądź przed zamknięciem programu. Organizacje mogą wykorzystać tę lokalizację komunikatu, aby np. podziękować darczyńcom za przekazanie im 1% podatku.

Specyfikacja

Komunikat w obydwu postaciach to grafika o wymiarach 773x491 pikseli. Komunikat może również zawierać aktywne hiperłącza (maksymalnie 3 różne), tak więc Organizacja może z tego rozwiązania skorzystać i poziomu komunikatu przekierować darczyńcę do własnej strony internetowej.

Przygotowanie 3 różnych komunikatów w ramach pakietu PREMIUM leży po stronie Organizacji. Wyjątkowo, po ustaleniu wymagań i szczegółów z Organizacją, komunikat może przygotować nasz zespół graficzny.

Masz pomysł na swoją własną wersję programu?

PIT Format stale rozwijamy o nowatorskie i unikalne moduły i funkcje, których nie znajdziesz w konkurencyjnych programach. Napisz, zadzwoń! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Agnieszka Malińska

specjalista ds. wsparcia OPP

Telefon

696 838 874