Zgodność z RODO

Od 25 maja 2018 r. w całej Unii Europejskiej obowiązuje nowe rozporządzenie związane z ochroną prywatności – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (w skrócie “RODO”). Formsoft sp. z o.o. sp.k. realizuje wytyczne RODO w zakresie podstawowych zasad, którymi należy się kierować przetwarzając dane: polityka prywatności.

W wersji instalacyjnej PIT Format dane osobowe wprowadzane przez użytkownika znajdują się tylko i wyłącznie na jego komputerze i nie są w żaden sposób przetwarzane przez autora programu ani inne podmioty.

W wersji online – program działa jako SaaS (software as a service) na platformie chmurowej - na czas sesji dane przechowywane w bazie danych, ale zaszyfrowane. Od momentu, kiedy użytkownik się wyloguje, dane są wykasowywane z sesji. Użytkownik może zapisać dane sesji w każdym etapie. My jako producent programu mamy dostęp jedynie do zaszyfrowanych danych, co jednocześnie uniemożliwia pracownikom firmy ich ich wykorzystanie. Szyfrowanie danych uniemożliwia dostęp do danych użytkownika przez osoby trzecie.

Masz pomysł na swoją własną wersję programu?

PIT Format stale rozwijamy o nowatorskie i unikalne moduły i funkcje, których nie znajdziesz w konkurencyjnych programach. Napisz, zadzwoń! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Jakub Wójcik

specjalista ds. wsparcia OPP

Telefon

696 838 874