Warunki współpracy

Czy podpisujemy umowę na wykonanie programu?

Tak, po złożeniu zamówienia zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów, a następnie przygotujemy i wyślemy umowę dotyczącą współpracy z Twoją Organizacją.

Co zrobić, żeby zamówić program?

Wypełnij formularz zamówienia. Skontaktujemy się z Tobą, przygotujemy umowę i fakturę pro forma, a w kolejnych krokach poprosimy o przesłanie grafik niezbędnych nam do wykonania Twojego PIT Format i odpowiemy na Twoje pytania.

Czy pobieramy prowizję od kwoty 1,5% przekazanej przy użyciu dedykowanego programu?

Nie. Przy zakupie dedykowanej wersji PIT Format płacisz tylko za przygotowany program oraz za prawo do jego użytkowania ( licencjonowania).

Jaki okres czasu współpracy przewiduje umowa?

Umowa ustala początek współpracy na moment złożenia przez Ciebie zamówienia na dedykowany PIT Format i trwa do 30 czerwca roku następującego po okresie składania zeznań podatkowych za rok podatkowy, dla którego była przeznaczona Twoja wersja programu.

Jak kontynuować współpracę z PIT Format w kolejnych latach?

W każdym kolejnym sezonie podatkowym zawieramy nową umowę. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 696 838 874 (pon - pt w godz. 8.00 - 16.00) bądź mailowo pod adresem: agnieszka.malinska@formsoft.pl lub pit@formsoft.pl.

Masz pomysł na swoją własną wersję programu?

PIT Format stale rozwijamy o nowatorskie i unikalne moduły i funkcje, których nie znajdziesz w konkurencyjnych programach. Napisz, zadzwoń! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Agnieszka Malińska

specjalista ds. wsparcia OPP

Telefon

696 838 874
784 575 959