Mierzenie efektywności kanałów promocji Twojego PIT Format

W kampanii 1,5% możesz korzystać z wielu kanałów dotarcia do podatników, jak np. Twoja strona internetowa, promocja w portalach internetowych, inserty CD do gazet, mailingi itd.

Aby mierzyć rzeczywistą efektywność poszczególnych działań w ramach kampanii, potrzebne są statystyki programu mierzone osobno dla poszczególnych kanałów, którymi udostępniasz swój PIT Format.

Statystyki rejestrowane niezależnie dla poszczególnych miejsc udostępniania programu dają jasną informację o przełożeniu wydatków na Twoje przychody z 1,5%.

Z takimi informacjami możesz podejmować bardziej świadome decyzje i możesz podejmować je szybko, aby Twoja kampania 1,5% przyniosła najlepszy wynik.

Unikalna, stała fraza w polu celu szczegółowego dla osobnych wersji programu

Daje stuprocentowo pewną informację na temat faktycznych przychodów z poszczególnych wersji, ponieważ w raporcie z urzędu skarbowego otrzymasz informacje o poszczególnych kwotach 1,5% podatku wraz z przyporządkowanymi im celami szczegółowymi.

Jeśli interesuje Cię któreś z tych rozwiązań, zapraszamy do kontaktu pod numerem 696 838 874 (pon- pt w godz. 8.00-16.00) bądź mailowo pod adresem: agnieszka.malinska@formsoft.pl lub pit@formsoft.pl.

Masz pomysł na swoją własną wersję programu?

PIT Format stale rozwijamy o nowatorskie i unikalne moduły i funkcje, których nie znajdziesz w konkurencyjnych programach. Napisz, zadzwoń! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Agnieszka Malińska

specjalista ds. wsparcia OPP

Telefon

696 838 874
784 575 959