Rozlicz pit jak
dotychczas!
SZYBKO I BEZBŁĘDNIE

PIT 37 - rozliczenie pit 2024 programem Pity Format 2023

  • Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT od 1991 r. zajmuje się produkcją nowoczesnych programów komputerowych. Dostarczamy polskim przedsiębiorcom i księgowym rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu, oferując im szeroki asortyment oprogramowania dla firm i dla biur rachunkowych.
  • Wysoka jakość naszych produktów wynika z działania według standardów ISO 9001, a naszą rzetelność potwierdza tytuł "Solidna Firma" oraz "Firma Fair Play".
  • Kluczową wartością firmy są jego doświadczeni i lojalni pracownicy.
  • Dystrybucję programu oraz obsługę posprzedażną powierzyliśmy w ręce firmy FORMSOFT sp. z o.o.

Co jest dla nas ważne:

  • zadowolenie klienta
  • innowacyjność
  • wszechstronność i niezawodność produktów

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim oczekiwaniami odbiorców wobec naszych programów. Hołdując zasadzie, iż najlepszą reklamą jest zadowolony klient, tworzymy solidne i profesjonalne oprogramowanie. Aby zrealizować powyższe zamierzenia, stale poszerzamy wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach mających na celu zwiększanie i unowocześnianie istniejącego w firmie know-how.

Program PITy 2023

Mając olbrzymie doświadczenie w dziedzinie księgowo-podatkowej, stworzyliśmy specjalnie dla Państwa prosty w obsłudze program do rozliczeń deklaracji podatkowych PIT FORMAT. Zawiera on najpopularniejszy PIT-37, ale też komplet pozostałych deklaracji, załączników i formularzy podatkowych.

Program zadebiutował w 2007 roku, pojawiając się wtedy jako „program do rozliczania "PITów" w serwisie dziennik.pl oraz na płytach załączanych do dziennika POLSKA THE TIMES. Już od początku zyskał ogromne zaufanie Użytkowników, którzy do tej pory wyróżniają PIT FORMAT za czytelny interfejs, intuicyjną obsługę i stabilność systemu!

Jesteśmy obecni w największych portalach informacyjnych (wp.pl, onet.pl, money.pl, e-gospodarka.pl) oraz finansowo - podatkowych (pit.pl, vat.pl, bankier.pl). Stale współpracujemy z Gazetą Prawną, która załącza płyty CD z programem PIT FORMAT.

Naszym celem jest, aby program PIT FORMAT stale był bezdyskusyjnie najlepszym programem do rozliczeń podatkowych w Polsce, dlatego też ciągle rozwijamy go o nowatorskie i unikalne moduły i funkcje, których nie znajdą Państwo w żadnych konkurencyjnych programach tego typu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do współpracy z nami.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje !