pity 2023: pit 37, pit-36

O programie PIT FORMAT®:

  • aktualna wersja do rozliczeń deklaracji PIT w roku 2024,
  • prosty, pomocny i intuicyjny w użyciu Kreator sam wypełnia odpowiednie zeznanie podatkowe na podstawie podanych przez Ciebie danych,
  • możesz wydrukować deklarację lub wysłać ją przez Internet do systemu e-deklaracje
  • dane osobowe w programie PIT Format® są w pełni bezpieczne i pozostają wyłącznie na Twoim komputerze,
  • system e-Deklaracji rozbudowany został o obsługę najczęstszych problemów przy wysyłce elektronicznej, a dodatkowo w razie problemów - możesz skontaktować się z nami. Pomożemy!
  • mamy 30-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania podatkowo- księgowego. Zaufaj Ekspertom i nie zostawiaj swoich podatków przypadkowi.

Nie czekaj aż rozliczy Cię Urząd Skarbowy.
Tylko samodzielne złożenie PIT daje gwarancję uwzględnienia wszystkich należnych Ci ulg i odliczeń!
PIT FORMAT 2023® to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na wypełnianie PIT-a.

Wymagania techniczne - wersja do pobrania:
a) system operacyjny PC: Windows 7/8/10/11, procesor Pentium 1 GHz lub szybszy, pamięć: 512 MB RAM
b) Internet Explorer 6.0, dostęp do Internetu (wysyłanie e-Deklaracji oraz pobieranie bieżących aktualizacji)
c) karta graficzna o min. rozdzielczości ekranu 1024x768

PIT FORMAT®

Darmowy program PIT 2023/2024 Format to nowoczesne narzędzie, które w prosty sposób poprowadzi Cię przez wszystkie kroki konieczne do wypełnienia rocznego zeznania podatkowego i przekazania 1,5% podatku na społecznie ważny cel. Dzięki rozbudowanej bazie wiedzy, do której dostęp mają Użytkownicy programu, rozliczysz każdy przypadek podatkowy. PIT Format nie zawiera ograniczeń ilości podatników ani deklaracji - możesz więc rozliczyć siebie, rodzinę i znajomych. W PIT Format wygodnie pobierzesz e-pity z systemu Ministerstwa Finansów, a potem równie łatwo wyślesz utworzone e-deklaracje i pobierzesz UPO.

Jak rozliczyć PIT w 2024 roku szybko i bezbłędnie? Kliknij przycisk: „Pobierz" i rozlicz swój PIT w 5 minut!

Program PIT Format® od lat wspiera działalność charytatywną. Wspieramy Organizacje Pożytku Publicznego w zbieraniu 1,5%, m.in. Fundację Nowa Nadzieja KRS: 0000321541, która od 15 lat pomaga dzieciom i dorosłym, przede wszystkim tym z niepełnosprawnością intelektualną i w spektrum autyzmu. Fundacja ma podopiecznych z całego kraju, prowadzi Ośrodek Diagnozy i Terapii Zaburzeń Rozwoju w Kaliszu i Poznaniu oraz intensywną działalność edukacyjną i szkoleniową. Dzięki 1,5 procent podatku Nowa Nadzieja ma szansę poszerzać i intensyfikować działalność terapeutyczną – tak potrzebną w przypadku dzieci i dorosłych w spektrum autyzmu. Fundacja właśnie rozpoczęła budowę Centrum Rozwoju „Nowa Nadzieja” w Śliwnikach w gm. Nowe Skalmierzyce, które ma wspierać dorosłych podopiecznych w aktywizacji zawodowej i rehabilitacji.

Wypełnij PIT w programie PIT Format i wesprzyj swoim 1,5% podatku tysiące podopiecznych Fundacji. Dzieci i dorosłych, którzy bez wsparcia nie mieliby możliwości rozwoju i częściowego chociaż usamodzielniania się. Więcej o działalności tej organizacji na www.nowanadzieja.com.pl