Rozlicz pit jak
dotychczas!
SZYBKO I BEZBŁĘDNIE

Rozliczenie roczne pity 2024 - program pit 2023

PIT FORMAT to profesjonalny program przeznaczony sporządzania i drukowania deklaracji podatkowych wraz z możliwością dokonania korekty deklaracji PIT i wysyłki e-deklaracji (z podpisem elektronicznym lub bez podpisu).

Program jest niezwykle prosty w obsłudze, a jednocześnie bogaty w wiele unikatowych funkcji i modułów, których nie znajdziecie Państwo w konkurencyjnych programach tego typu !

ZAUFAJ EXPERTOWI !

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w tworzeniu systemów księgowo-podatkowych możemy Państwu zaoferować profesjonalne i stabilne narzędzie do przygotowywania rozliczeń podatkowych Państwa czytelników.

Program PIT FORMAT został wykonany zgodnie z normami ISO 9001 oraz jako jedyny jest rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
.

Propozycja WSPÓŁPRACY

Pierwszy kwartał 2024 r. to poszukiwanie przez miliony podatników dobrego programu do rozliczeń rocznych. Wielu ma problem np. jak rozliczyć PIT 36 albo PIT 37. Jeśli chcecie umożliwić Waszym czytelnikom / użytkownikom bezpłatne skorzystanie z najlepszego programu do rozliczeń podatkowych – zapraszamy do współpracy !

Specjalnie dla Państwa możemy wykonać zupełnie indywidualną wersję Programu, która będzie zawierała Państwa logo wraz z całą szatą graficzną odpowiednią dla specyfiki wydawnictwa / serwisu internetowego.

Współpraca odbywa się na podstawie umowy barterowej oraz pisemnej licencji uprawniającej do korzystania z programu.

Zapraszam do kontaktu:

Agnieszka Malińska,

Tel. 784 575 959, e-mail: agnieszka.malinska@formsoft.pl