Ż

Jeśli nie składasz zamówienia, a tylko chcesz złożyć zapytanie skorzystaj z formularza w dziale Kontakt.

Jeśli chcesz poprawić kliknij [Wybierz wersję programu ]

PIT FORMAT BIURO 2023

Komercyjna wersja programu, do zarobkowego i nieograniczonego rozliczania wszystkich deklaracji PIT wraz z załącznikami i formularzami NIP. Nie ma ograniczeń w ilości wystawianych PIT dla pracowników ani podatników.
Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu środków na naszym koncie, nie wcześniej niż z początkiem stycznia 2024 r.
Wersja programu i wysyłki
Nazwa Netto
496.00
597.00
152.00
175.00
Zamów Moduły
Nazwa Netto
84.00
156.00
Specjalny rabat za kontynuację: 15% od zamówienia.
Aby skorzystać z rabatu, wpisz NIP na który kupiłeś program PIT Format Biuro 2022.
Dane do faktury

* - Pola wymagane

Dodatkowe informacje
Forma płatności
  • Przelew. W końcowym etapie zamówienia zostanie wyświetlona faktura proforma z numerem konta i należną kwotą. Realizacja zamówienia nastąpi po wpłynięciu należności na nasze konto.
  • PayU
    PayU.pl. Po zakończeniu procedury zamawiania zostaniesz przełączony do systemu PayU.pl, a następnie do interfejsu płatniczego swojego banku. Połączenie będzie szyfrowane.
Regulaminu zakupu, Warunków Użytkowania oraz Polityki prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest FORMSOFT sp. z o.o., Plac Solny 14 / lok. 3, 50-062 Wrocław, KRS: 0000996893, REGON 360055189, NIP 8971802953 (dalej: Administrator). Czytaj więcej

  • Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu kontaktu, założenia konta, obsługi sprzedażowej i posprzedażowej zamówień. Nie przetwarzamy Twoich danych wrażliwych.
  • Masz prawo dostępu, poprawiania, modyfikacji, aktualizacji, sprostowania, żądania przeniesienia lub usunięcia danych, wycofania zgody na przetwarzanie danych w całości lub w oznaczonym celu. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem rodo@formsoft.pl.
  • Ponadto masz prawo zgłoszenia sprzeciwu przetwarzania przez nas Twoich danych do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO).
  • Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.